Získejte svítidlo MONTE USB zdarma

Nakupte výrobky ze sortimentu PANLUX v minimální hodnotě 3.000 Kč bez DPH v období od 1. 11. 2019 do 30. 11. 2019 a automaticky od nás dostanete jedno LED svítidlo MONTE USB.

Společnost PANLUX disponuje širokou škálou svítidel pro Váš interiér i exteriér, tedy svítidla vnitřní i venkovní, jako jsou bytová, kancelářská, průmyslová, zahradní, montážní a designová. Dále nabízí světelné zdroje: halogeny, MHD, zářivky, úsporné žárovky, LED zdroje a další doplňky jako jsou například trafa, drivery, senzory, čidla, kapesní a čelové svítilny a bezdrátové zvonky.

Proto splnit podmínku nákupu nad 3.000 Kč bez DPH určitě nebude žádný problém. Využijte tuto příležitost.

Podmínky AKCE

Akce probíhá od 1. 11. 2019 do 30. 11. 2019.

Vaše nákupy budeme po celou dobu trvání akce evidovat, po skončení akce nákupy vyhodnotíme a v případě splnění podmínky, nákupu ve výši 3.000,- Kč bez DPH a vyšší, Vám svítilnu, -y pošleme.

Jeden zákazník (jedinečné IČO) může obdržet maximálně 3x LED čelovou svítilnu MONTE USB.

Dostupnost výrobků Panlux

V našem velkoobchodním e-shopu s elektroinstalačním materiálem máme vystavené velké množství výrobků firmy PANLUX, neváhejte, určitě si vyberete, stačí kliknout na následující odkaz Elima – výrobky firmy PANLUX.

Nesplnili jste podmínku a svítilna se Vám líbí? Nevadí. Přejděte do našeho e-shopu a objednejte si ho: https://www.elima.cz/obchod/pn76300003-svitilna-monte-usb-celova-panlux-p-34564.html.