Zásuvky s USB nabíječkou. Vždy po ruce!

Do naší nabídky jsme nově zařadili zásuvku s integrovanou USB nabíječkou v designech výrobků ABB s.r.o., Elektro-Praga. Ta umožňuje nabíjet smartphony, tablety, fotoaparáty, MP3 přehrávače apod. bez adaptéru, takže kvůli tomu není nutné obsazovat další zásuvky.

Funkce zásuvky s integrovanou USB nabíječkou

Díky standardizovanému rozhraní USB pro nabíjení koncových mobilních zařízení už není potřeba hledat speciální adaptéry, manipulovat s různými kabely a shánět volnou zásuvku. Nyní si vystačíte s jedním univerzálním USB kabelem – stačí propojit a nabíjení začne samo. Silová část zásuvky (16 A / 250 V AC) i nabíječka (0,7 A / 5 V DC) jsou na sobě nezávislé a bezpečně oddělené, můžete je tedy bez omezení používat současně.

Novinka najde uplatnění doma, v kanceláři, v hotelovém pokoji nebo i na jiných veřejně přístupných místech. Je vhodná do nových moderních instalací i pro renovace. Stačí stávající zásuvku vyměnit, klidně i ve vícenásobném rámečku: získáte tím dobíjecí místo navíc, o obyčejnou zásuvku nepřijdete a design zůstane zachován. Ptáte se, jakou má nabíječka klidovou spotřebu? Opravdu zanedbatelnou – když není nabíjen žádný přístroj, je menší než 0,1 W.

Zásuvka s integrovanou USB nabíječkou je zatím dostupná v barvách studio bílá a slonová kost pro designy Future linear a Solo. Brzy budou o tento výrobek rozšířeny i další designové řady ABB s.r.o., Elektro-Praga.

Využití zásuvky s USB nabíječkou

Dostupnost zásuvky s integrovanou USB nabíječkou

Zásuvky s integrovanou USB nabíječkou jsou dostupné v našem e-shopu v designu Future linear a Solo pod označením:

  • 2017-0-0875 Zásuvka jedn. s ochr. kolíkem, s clonkami, s USB nabíjením, slonová kost ABB
  • 2017-0-0876 Zásuvka jedn. s ochr. kolíkem, s clonkami, s USB nabíjením, studio bílá ABB