Zásuvky s proudovým chráničem i ve Swingu

Zásuvky s proudovým chráničem i ve SwinguŘada zásuvek s proudovým chráničem FI-DOS od ABB s.r.o., Elektro-Praga je rozšířena o varianty v designu oblíbených domovních elektroinstalačních přístrojů Swing a Swing L.

Řada zásuvek s proudovým chráničem FI-DOS je rozšířena o další varianty. Nově jsou tyto přístroje přispívající ke zvýšení úrovně bezpečnosti elektrických instalací představeny v designu spínačů a zásuvek Swing a Swing L.

Zásuvky s proudovým chráničem

Zásuvky s vestavěným proudovým chráničem nacházejí praktické uplatnění v elektrických instalacích stále častěji. Několikaletá zkušenost s jejich aplikacemi ukazuje, že společným jmenovatelem při rozhodování o jejich použití bývá hledisko přínosů v konkrétní, často specifické situaci. Důvodem zavedení zásuvek s proudovým chráničem je zejména vhodnost designové řady Swing a Swing L pro rekonstrukce panelových domů.

Základem nových zásuvek jsou přístroje FIF 16 a FIF 16/3 podobně jako ostatních zásuvek s proudovým chráničem řady FI-DOS, ať již se jedná o zásuvky Tango nebo zásuvky v krytí IP 44. Z této skutečnosti plyne, že nová zásuvka se dodává jak v koncovém tak i v průběžném provedení, které umožňuje připojení dalších zásuvek nebo dílčích obvodů, které jsou rovněž chráněny proudovým chráničem vestavěným v průběžné zásuvce.

Ačkoliv se řada Swing a Swing L standardně vyrábí v pěti barevných variantách, provedení s proudovými chrániči je zatím připraveno v barvách B1 a C1, tedy v bílé a krémové.

Spínače a zásuvky Swing a Swing L

Swing

Swing

Detail | Koupit
Příznivá cena, nízká vestavná hloubka, moderní přístroje ABB Swing.
Swing L

Swing L

Detail | Koupit
Příznivá cena, nízká vestavná hloubka, moderní přístroje ABB Swing s většími rámečky Swing L.