Zásuvky pro nová média

Zásuvky pro nová média

Moderní doba přináší nové moderní přístroje, pro jejichž připojení je třeba množství kabelů. Nové komunikační zásuvky pomohou zamezit vzniku dobře známého „kabelového salátu“ – předejde se tak chaosu a současně bude každému jasné, co kam připojit. 

Nabízíme zásuvky HDMI 0230-0-0432, USB 0230-0-0420 a VGA 0230-0-0426. Zásuvka HDMI slouží pro připojení přístrojů s vysokým rozlišením (např. satelit, DVD nebo Blu-Ray přehrávače) do TV s tímto vstupem. Připojuje se 20-žilovým HDMI kabelem ve šroubových svorkách. Zásuvka USB je určena pro připojení přístrojů s rozhraním USB 2.0, např. tiskárny či skeneru. Připojuje se 5-žilovým USB kabelem ve šroubových svorkách. Zásuvka VGA je vhodná pro propojení analogového video výstupu z počítače nebo notebooku do projektoru, zavěšeného pod stropem. Obsahuje zásuvku VGA typu D a připojuje se 15-žilovým VGA kabelem do šroubových svorek.

Při připojování je nutné dbát doporučení výrobců přístrojů a kabelů ohledně maximální délky kabeláže. Designové kryty pro tyto přístroje jsou nabízeny firmou ABB v řadách Tango®, Element®, Time®, Time® Arbo, Future® linear, Solo® a Solo® carat, Alpha exclusive® a Impuls. Všechny přístroje lze instalovat do vícenásobných rámečků a pro instalaci použít standardní zapuštěnou krabici s hloubkou 40 mm.

Nové přístroje se zabudovaným konektorem HDMI, USB nebo VGA najdou uplatnění v domácnostech, kancelářích, zasedacích a prezentačních místnostech nebo i v hotelových pokojích.

Výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu https://www.elima.cz/obchod/.