Zásuvky s integrovanou USB nabíječkou

Výrobky ABB s.r.o., Elektro-Praga Vám nemusíme představovat. Na trhu mají svoje zasloužené místo a o jejich kvalitě se přesvědčujeme dnes a denně. Společnost ABB s r.o. nezahálí – neustále tvoří a inovuje a tím plní naše sny a představy. Není to tak dlouho, co jsme Vám představovali první novinky z kategorie zásuvek s integrovanou USB nabíječkou. A výsledek? Velice se osvědčila. O Jejích výhodách jste se Vy – zákazníci velice brzo přesvědčili, o čem nám napovídá množství objednávek i pozitivních reakcí.


Nyní jsme do naší nabídky nově zařadili Zásuvku s integrovanou USB nabíječkou v designu ABB Tango v mnoha barevných variantách.

Funkce zásuvky s integrovanou USB nabíječkou

Funkce jsou stejné jako u již nabízených designových řadách ABB Future linear a ABB Solo. Umožňuje nabíjet smartphony, tablety, fotoaparáty, MP3 přehrávače apod. bez adaptéru, takže kvůli tomu není nutné obsazovat další zásuvky.

Díky standardizovanému rozhraní USB pro nabíjení koncových mobilních zařízení už není potřeba hledat speciální adaptéry, manipulovat s různými kabely a shánět volnou zásuvku. Nyní si vystačíte s jedním univerzálním USB kabelem – stačí propojit a nabíjení začne samo. Silová část zásuvky (16 A / 250 V AC) i nabíječka (0,7 A / 5 V DC) jsou na sobě nezávislé a bezpečně oddělené, můžete je tedy bez omezení používat současně.

S touto novinkou najdete uplatnění doma, v kanceláři, v hotelovém pokoji nebo i na jiných veřejně přístupných místech. Je vhodná do nových moderních instalací i pro renovace. Stačí stávající zásuvku vyměnit, klidně i ve vícenásobném rámečku: získáte tím dobíjecí místo navíc, o obyčejnou zásuvku nepřijdete a design zůstane zachován. Ptáte se, jakou má nabíječka klidovou spotřebu? Opravdu zanedbatelnou – když není nabíjen žádný přístroj, je menší než 0,1 W.

Barevná škála zásuvky s USB kabelem

 

Dostupnost zásuvek s USB nabíječkami

Zásuvky s integrovanou USB nabíječkou zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v těchto odděleních:

ABB Tango

Přístroje: Elektroinstalace ABB / Tango / Zásuvky / S USB nabíječkou

Rámečky: Elektroinstalace ABB / Tango / Rámečky přístrojů

 

ABB Levit

Přístroje: Elektroinstalace ABB / Levit / Zásuvky / S USB nabíječkou

Rámečky: Elektroinstalace ABB / Levit / Rámečky

ABB Element

Přístroje: Elektroinstalace ABB / Element / Zásuvky / S USB nabíječkou

Rámečky: Elektroinstalace ABB / Element

 

ABB Time a ABB Time Arbo

Přístroje: Elektroinstalace ABB / Time/Time Arbo / Zásuvky / S USB nabíječkou

Rámečky:Elektroinstalace ABB / Time / Time Arbo

 

ABB Future linear

Přístroje: Elektroinstalace ABB / Future linear / Zásuvky / S USB nabíječkou

Rámečky: Elektroinstalace ABB  / Future linear

 

ABB Solo a ABB Solo carat

Přístroje: Elektroinstalace ABB / Solo/Solo carat / Zásuvky / S USB nabíječkou

Rámečky: Elektroinstalace ABB / Solo / Solo carat