Video manuály pro ABB Levit

Video manuály pro ABB Levit

Designová řada Levit z dílny ABB s.r.o., Elektro-Praga, je horká novinka letošního jara. Dva nové video manuály přehledně představují možnosti práce s těmito výrobky.

ABB Levit – kreativní výměna barevných krytů

Hlavní umění designu Levit spočívá nejen v pestrých barvách a univerzálním designu, ale hlavně v možnosti kombinovat spodní díly s horními v divokém reji barev. Rádi byste červeno-bílý vícerámeček? Není problém, možnosti jsou neomezené. Stačí si zakoupit červený rámeček, bílý výměnný díl krytu rámečku nahradit za stávající a designová hra s vypínači může začít. Pořídili jste si třeba oranžovou a po dvou letech se chcete vydat jinou barevnou cestou? Nevadí, vyberte si novou barvu vrchního krytu rámečků, vypínačů a dalších přístrojů, sejměte původní barvy a nacvakněte nové výměnné kryty ve zvoleném odstínu. Následující video Vám ukáže, jak je to snadné.

 

 ABB Levit – montáž rádia do zdi (přístroje 55x55mm)

V designové řadě ABB Levit naleznete veškeré přístrojové vybavení, které je potřeba pro modení elektroinstalaci. Instalace FM rádia do zdi, tzn. přístroje o rozměru 55×55 mm, do rámečků Levit přiblíží následující video.

Další video manuály pro výrobky ABB s.r.o., Elektro-Praga naleznete na adrese http://www117.abb.com/document.asp?thema=10140.