Univerzální pohybové čidlo – senzor IR22B od Elektrobock

Není to tak dávno, kdy jsme Vám představili senzor IR 22A a už je tady další novinka z této kategorie výrobků – senzor IR22B. IR22B – Klasik je zase o něco dokonaleší. Infračervené stropní a nástěnné pohybové čidlo  – senzor IR22B od firmy Elektrobock je vhodné pro spínání většiny elektrických spotřebičů (zejména osvětlení) v obytných prostorách, např. v chodbách, obývacích místnostech apod.

Infraspínač – senzor IR22B Klasik umožňuje spínat i LED žárovky. Pro dokonalé kruhové snímání pohybu osob obsahuje 3PIR senzory.

Na pohybovém čidle IR22B lze jednoduše nastavit citlivost na světlo, dosah a délku sepnutí. Předností infračidla je použití značkového výkonového relé OMRON s trvalým proudem  až 16A. To zaručuje velkou životnost zařízení. Umístění ovládacích prvků pod krytku omezuje nežádoucí přenastavení. A jaké jsou rozdíly mezi seznory IR22A a IR22B? Porovnání najdete v katalogovém listě.

Infračervené pohybové čidlo IR22B bylo zkonstruováno a vyrobeno v České republice.

Pohybove cidlo IR22B

 

Vlastnosti čidla

Ovladaci prvky IR22B

 

Spínání zátěží infraspínače IR22A

Dostupnost čidla

Pohybové čidlo IR22B a další infraspínače zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v odděleních Elektronika / Pohybová čidla / Infračervená / Stropní a  Elektronika / Pohybová čidla / Infračervená / Nástěnná.

Ke stažení

Katalogový list pro infraspínač IR22B: ir22b_katalog-cz-1.pdf.

Nevybrali jste si? Nevadí.

V našem velkoobchodním e-shopu máme vystavené velké množství výrobků firmy ELEKTROBOCK, neváhejte, určitě si vyberete, stačí kliknout na následující odkaz Elima – výrobky firmy Elektrobock.