THERMO ICE a SMART[4] získaly prestižní ocenění

Máme to potěšení Vám oznámit, že letos v únoru vyhrála firma GEWISS dvě prestižní ocenění za výrobky Thermo ICE a Smart[4]. Tato ocenění potvrzují, že GEWISS oprávněně drží mezinárodní referenční ochrannou známku Internetu věcí (= propojení vestavěných zařízení s internetem) a inteligentní technologie pro domácí automatizované systémy a LED osvětlení.

THERMO ICE

Gewiss_Thermo IceThermo ICE je systém nových snadno ovladatelných dotykových termostatů, jehož řešení dělají Váš domov více inteligentní a Váš každodenní život pohodlnější. Disponuje tou nejmodernější technologií na trhu a propracovaným designem.

Thermo ICE je revoluční zařízení domovního systému řady Chorus od GEWISSu, který umožňuje Váš dům ovládat přes chytré telefony a tablety (s bezplatnými aplikacemi dostupnými v Apple Store a Google Play Store). Správnou teplotu můžete nastavit kdykoliv během dne či noci.

Thermo ICE letos obdržel cenu „IF DESIGN AWARD 2016“ v kategorii „Design“ v rámci disciplíny „Automatizace budov“. Mezinárodní odborná porota hodnotila vice než 5000 výrobků z 53 zemí. Toto důležité uznání GEWISSu posiluje i nedávné ocenění získané na veletrhu CES 2015 v Las Vegas od Easydom Next, poskytovatele softwaru pro řízení domácí automatizace, která vám umožní se připojit do Vašeho domova bezpečně a přímo z libovolného místa na světě.

Thermo ICE má v současné době stálou expozici na výstavách v rámci „iF design exhibition Hamburg“ v centru Hamburku v Hafen City.

SMART[4]

Gewiss_Smart4GEWISS s LED systémem Smart[4] patří mezi nejlepší hráče na mezinárodní půdě LED osvětlení. Systém byl navržen za účelem zlepšení kvality osvětlení a snížení spotřeby energie.

Inovativní Smart[4] nabízí využití nejmodernější technologie. Shromažďuje design, všestrannost a energetickou účinnost do jednoho produktu. Praktičnost zařízení zaručuje maximální světelný výkon v jakékoliv oblasti použití, od průmyslové ke sportovní, uvnitř nebo venku. A to není vše. Horizontální a vertikální modularita tohoto produktu se pojí se snadnou instalací, údržbou a využití tzv. „zelených“ materiálů – plast a hliník. Díky své nízké spotřebě a redukci úrovně emisí splňuje požadavky tzv. klimaticko-energetického balíčku EU 2020.

Smart[4] získal v roce 2014 cenu Socoda Award, v roce 2015 vyhrál ocenění na Batimat Innovation Competition a letos zvítězil v mezinárodní soutěži2016 MIPIM INNOVATION FORUM Competition „.

Dostupnost výrobků GEWISS

Dostupnost výrobků řady Thermo ICE a Smart[4] můžete poptat pomocí Kontaktního formuláře. Běžný sortiment výrobků Gewiss zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.