TEM Modul Manager v češtině

Vyzkoušejte si Modul manager od společnosti TEM Čatež d.d. a sestavte si vypínače a zásuvky pro moderní elektroinstalaci ve Vaší domácnosti, kanceláři nebo jiných komerčních prostorech.


TEM Čatež d.d. nabízí v aplikaci Modul Manager všechny produkty svého jedinečného modulárního systému elektroinstalačního materiálu TEM Modul. Můžete si zde natipovat svou novou kompletní elektroinstalaci, jejíž tvorbou Vás aplikace jednoduše provede, nebo si jen prohlédnout novinky díky tomu, že aplikace Modul Manager je vždy aktuální. Ovládání aplikace je velmi jednoduché a intuitivní a i proto se stane lehce Vaším „parťákem“.

Příklad použití Modul manageru

TEM Modul Manager

V aplikaci si můžete vybrat z variant TEM Modul Pure, TEM Modul Line a TEM Modul Soft. Všechny varianty jsou k dispozici ve všech vyráběných barvách a tak máte při výběru velké možnosti kombinací, abyste si mohli vše přizpůsobit tak, jak by Vám vyhovovalo.

Díky Modul Manager si ušetříte plno starostí s objednáváním, jelikož budete rovnou vědět přesný počet vypínačů, rámečků, zásuvek, krabiček a ostatního příslušenství. Modul Manager Vám pomůže s jejich výběrem a na konci Vám poskytne kompletní soupis všech součástek.

Online verze aplikace Modul manager

Aplikace Modul manager pro mobilní zařízení

 

 

Modulání systém Modul

TEM Čatež d.d.

TEM ČATEŽ d.d. je přední slovinský výrobce vypínačů a zásuvek vyrábějící elektroinstalační materiál pod vlastní značkou s ochrannou známkou. Nabízí moderní řešení vypínačů a zásuvek pro domácnosti a firemní interiéry se zvláštním důrazem na estetiku a pohodlí používání. Významné postavení firmy TEM ČATEŽ d.d. na slovinském trhu je dosaženo osobním přístupem a rychlou reakci na potřeby trhu. Po konsolidaci tržního podílu na domácím trhu posíluje firma i v zahraničí. Od roku 2013 jsou zajímavé a kvalitní výrobky TEM dostupné i v České republice, neboť se od začátku září 2013 stala firma ELIMA ELEKTRO s.r.o. výhradním distributorem výrobků firmy TEM v České republice.

Více o společnosti TEM Čatež d.d.

Další odkazy