TEM MODUL MANAGER nyní i jako mobilní aplikace

Představujeme Vám TEM MODUL MANAGER – konfigurátor spínačů a zásuvek – jako novou mobilní aplikaci! Sestavte si snadno a intuitivně přímo na stavbě seznam spínačů a zásuvek pro svůj domov. Aplikace Vás povede a nakonec připraví kompletní seznam všech prvků a informativní cenovou nabídku.

Nová mobilní aplikace TEM MODUL MANAGER

Navštivte Google Play nebo App Store pro stažení a instalaci aplikace TEM MODUL MANAGER do vašeho telefonu nebo tabletu.

S touto aplikací můžete snadno procházet místnosti a vytvářet seznam spínačů a zásuvek, vybírat dekorativní krycí rámečky a ukládat seznamy pro budoucí použití.

Aplikace je funkční i bez připojení k internetu. Váš projekt se synchronizuje a obnoví, jakmile je připojení k internetu k dispozici.

On-line verze MODUL MANAGER

Chcete si MODUL MANAGER vyzkoušet bez instalace aplikace? Přejděte přímo na stránky MODUL MANAGER na adresu http://modulmanager.tem.si/cz/. On-line verze je k dispozici v češtině.

S MODUL MANAGERem můžete rychle a jednoduše:

  • vytvořit informativní nabídku spínačů a zásuvek,
  • vytvořit seznam spínačů a zásuvek TEM,
  • změnit vybrané spínače, zásuvky a všechny dekorativní krytí rámečky Line, Soft a Pure,
  • všechny Vaše projekty jsou automaticky uloženy a přístupné pro další využití.

Kdo je to TEM?

TEM je největší výrobce elektroinstalačního materiálu ve Slovinsku. Nabízí cenově příznivou řadu spínačů a zásuvek EKONOMIK a modulární systém elektroinstalačního materiálu MODUL.

Co je to MODUL?

MODUL je modulární systém elektroinstalačního materiálu firmy TEM zahrnující spínače, zásuvky a všechny další prvky, bez kterých se moderní elektroinstalace neobejde. Vzhled přístrojů definují designové krycí rámečky ve 3 řadách: Line, Soft a Pure.

zobrazit v e-shopu  

MODUL MANAGER jako mobilní aplikace