TEM Čatež na veletrhu Light + Building 2016

Slovinský výrobce elektroinstalačního materiálu TEM Čatež d.d., jehož výhradním distributorem v České republice je naše firma ELIMA ELEKTRO s.r.o., představí své výrobky v termínu od 13. 3. 2016 do 18. 3. 2016 na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu.

Novinky, včetně prvků modulárního systému MODUL, základního programu spínačů a zásuvek EKONOMIK a konfigurátoru spínačů a zásuvek Modul manager, bude firma TEM prezentovat ve stánku A03, hala 11.1

Ve středu 16. 3. 2016 mezi 18-21h pořádá firma TEM tzv. etno večer Dolenjska”. Návštěvníci se mohou těšit na místní kulinářské delikatesy a na ochutnávku vína z regionu Dolenjska spojené s poslechem příjemných melodií diatonické harmoniky.

TEM_Modulární systém MODUL, řada LineO novinkách a výrobcích firmy TEM se můžete dozvědět také na informačních stránkách TEM. Modulární elektroinstalační systém MODUL a spínače a zásuvky EKONOMIK zakoupíte v oddělení Elektroinstalace TEM v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

V případě zájmu Vám po vyplnění krátkého formuláře zdarma zašleme na Vaši adresu tištěný katalog elektroinstalačního materiálu TEM.