Svítíme s výrobky Prolumia

Naši horkou novinkou v nabízeném sortimentu jsou LED svítidla od nizozemského výrobce Prolumia. Značka Prolumia garantuje kompletní sortiment vysoce kvalitního LED osvětlení a nabízí kompletní řadu pro průmyslové objekty (sklady, provozy se zvýšenou prašností nebo vlhkostí…), kancelářské objekty, domácnosti a také LED žárovky a LED zdroje. Díky tomu, že odborníci na světla pozorně sledují ty nejnovější trendy a technologický vývoj, splňují výrobky Prolumia ty nejvyšší standardy. Samozřejmostí jsou přísná výběrová řízení, kde jsou kladené požadavky na kvalitu, design a trvanlivost výrobků.

Proč LED osvětlení?

  • nízká spotřeba
  • dlouhá životnost
  • vysoká účinnost
  • velmi rychlá návratnost investice
  • nulové UV a IR vyzařování
  • šetrné k životnímu prostředí
 Tyto výhody se prolínají u všech druhů bez ohledu na to jestli používáte LED svítidlo v domácnostech nebo v průmyslových objektech.

Prolumia různé druhy
Pro začátek jsme vybrali již známé a osvědčené výrobky z jednotlivých kategorií, které určitě zaujmou a poslouží pro vybrané účely.

Sortiment Prolumia

Od firmy Prolumia nabízíme:

LED Průmyslové a venkovní osvětlení – Pro-Aqua, Rockdisc a Pro-Portal

Řada LED Pro-Aqua, LED Rockdisc a LED Pro-Portal

Tato LED svítidla jsou speciálně vyvinuty (s vyšším krytím IP65) pro prostory náročné na prach a vlhkost. Používají se v chladících skladovacích prostorách, na venkovních parkovištích, skladech a průmyslových prostředích. Každá z uvedených sérií vykazuje jiné vlastnosti a možnosti, proto výběr pro určitý účel použití je velice důležitý. Na našich webových stránkách najdete u jednotlivých svítidel podrobné technické informace. O LED svítidlech, které jsou zmíněné v tomto článku a nejsou skladem nebo vystavené na našich webových stránkách, se můžete dozvědět více přes náš Kontaktní formulář.

LED svítidla Pro-Aqua jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Svítidla / Průmyslová / LED.

 

LED svítidla LED Rockdisc a LED Pro-Portal jsou dispozici na dotaz přes Kontaktní formulář.

LED Venkovní světlomety – Floodlight

Řada Floodlight

LED světlomety Prolumia Floodlight jsou symetrické světlomety, které se nejčastěji  používají k osvětlování objektů a billboardů. LED svítidlo z tlakově litého hliníku funguje zároveň i jako chladič. Je hermeticky uzavřený od venkovního okolí a proto se vyznačuje vlastnostmi jako je prachotěsnost a voděodolnost. Světlomet má integrovaný LED driver, kryt je z tvrzeného mléčného skla a díky nastavitelnému montážnímu držáku je jeho instalace jednoduchá.

Svítidla LED Floodlight jsou dispozici na dotaz pomocí Kontaktního formuláře.

LED Lineární osvětlení – Drivery

Řada Drivery

LED drivery – napájecí zdroje Prolumia jsou k dispozici pro vnitřní i venkovní použití. Díky poměrně malým rozměrům lze zdroj snadno schovat pod policí, ve skříni nebo na stěně za nábytkem.

LED Drivery Prolumia jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Svítidla / Příslušenství / Předřadníky, zdroje a drivery / Předřadníky pro LED zdroje.

LED Interiérové osvětlení – Pro-Office, Pro-Ceiling, Ecodisc, Prodisc, I-Panel, Downlight, Pro-Bagno

Rekl. obrázek LED Pro-Ceiling

 

Různé druhy, různé možnosti využití.

Řada LED Pro-Office

Dovolte, abychom Vám vyzdvihli sérii LED svítidel Pro-Office, která je určena pro kancelářské prostředí. LED stropní svítidla Pro-Office jsou jedna z nejlepších náhrad za tradiční zářivková svítidla. Nízká hodnota UGR (míra oslnění) <16 snižuje degradaci světla a činí tento produkt vhodný hlavně pro místnosti, kde jsou umístěny počítače. LED osvětlení Prolumia Pro-Office je velmi příjemné a zvyšuje produktivitu Vaší i Vašich zaměstnanců. Stropní svítidla nabízíme ve dvou variantách montáže a to zapuštěné a přisazené. LED driver s vysokovu účinností zajišťuje nízké energetické ztráty. LED modul s životností 50.000h a CRI> 80.

LED svítidla Pro-Office jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Svítidla / Stropní a nástěnná / LED.

Řada LED Pro-Ceiling

Dalším zajímavým druhem, který nemůžeme opomenout jsou LED svítidla série LED Pro-Ceiling – elegance v nadčasovém, moderním a stylovém designu. LED osvětlení je unikátní svým jedinečným designem. Spojuje v sobě prvky teplého dekorativního osvětlení s propracovaností moderního soudobého světla. K dispozici je kruhový, případně čtvercový tvar s možností instalace na strop nebo zeď. Dodáváme ve dvou možných instalacích, jak předsazené, tak v zapuštěné. Tělo LED svítidel je z kvalitního tlakově litého hliníku s práškovou barvou. Vynikající vlastnosti chladiče zabraňují světelné degradaci. Jsou vybaveny mléčným akrylovým krytem.

LED svítidla Pro-Ceiling jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Svítidla / Stropní a nástěnná / LED.

Řada LED Ecodisc

Řada LED Ecodisc je moderní přisazené LED svítidlo s vyšším krytím (IP44). Vzhledem k jeho vyššímu krytí je možné ho používat nejenom k instalaci do interiéru, ale i jako venkovní osvětlení.  LED svítidlo je k dostání ve 3 různých velikostech s vestavnými LED diodami a integrovaným LED driverem. Dodáván s vestavným LED zdrojem a integrovaným předřadníkem.

LED svítidla Ecodisc jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Svítidla / Stropní a nástěnná / LED.

Řada LED Prodisc

Řada LED Prodisc je energeticky úsporné, jasné LED osvětlení pro bezpečný průchod chodeb a schodišť. Vhodné k instalaci na povrch. Zapnutí / vypnutí na základě denního světla je možné, rozsah detekce, (sodný) vypalování čas a citlivost na světlo nastavitelná. Kromě toho, LED svítidla s nebo bez senzoru jsou spojeny jako master / slave. Možnost stmívání ve 3-kroích (100% → 20% → 0%), k dispozici s vestavěným snímačem pohybu, mikrovlnným snímáním a volitelnou úrovní osvětlení. Rovněž možnost konfigurace (bez snímače) master/slave (až 30 mini-svítidel za sebou).

LED svítidla Prodisc jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Svítidla / Stropní a nástěnná / LED.

Řada LED I-Panel

Řada LED I-Panel představuje elegantní LED svítidlo s nízkým úchytem 10,4 mm a je ideální alternativou za tradiční zapuštěná zářivková svítidla. Čisté linie a malá výška dávají této sérii moderní a nadčasový charakter. Použitím „světlovodného panelu“ vzniklo velmi efektní a rovnoměrné osvětlení. Bílý eloxovaný hliníkový rám zajišťuje správné chlazení LED diod. Opálový kryt je osvětlen LED diodami umístěnými na stranách držáku.

LED svítidla I-Panel jsou dispozici na dotaz pomocí Kontaktního formuláře.

Řada  LED Downlight

Řada  LED Downlight jsou speciálně navržené LED svítidla s nízkou montážní hloubkou. Architekti a osvětlovací poradci jsou vždy potřeba pro spolehlivé inovativní řešení osvětlení. LED svítidla Prolumia Downlight jsou často využívány jako doplňkové osvětlení nebo jako alternativa za tradiční kompaktní fluorescenční svítidla. Vzhledem k extrémně vysoké účinnosti systému dochází k úsporám energie o víc než 50%. Jsou vyrobené z extrudovaného hliníku s práškovým nástřikem v bílé, stříbrné nebo černé barvě a dodáváné s napájením.

Svítidla LED Downlight jsou dispozici na dotaz pomocí Kontaktního formuláře.

Řada LED Pro-Bagno

Řada LED Pro-Bagno je vodotěsné zapuštěné LED svítidlo s vysokým krytím IP65 a má dvě důležité funkce: vytváří fascinující světelné efekty a pomáhá lidem najít cestu. Jedná se o LED svítidla s vyšším krytím ( IP65) a proto jsou vyžívány hlavně jako venkovní osvětlení. Relativně malá velikost LED zdroje umožňuje instalaci i na nábytek (police, ve skříni nebo za zdí). Pouzdro je z hliníkové slitiny s práškovým nástřikem bílé, černé či stříbrné barvy. Svítidlo je dodávané včetně LED driveru (není vodotěsný).

LED svítidla Pro-Bagno jsou dispozici na dotaz přes Kontaktní formulář.

LED žárovky – Retrofit

LED žárovky Retrofit

LED žárovky jsou vysoce účinnou náhradou za standardní žárovku s úsporou až 80%. Příjemné teplé osvětlení je srovnatelné s klasickými žárovkami. LED žárovky se také vyznačují velmi dlouhou životností 25.000 hodin (25x delší než klasická žárovka), rovnoměrným vyzařovacím úhlem světla a vysokým indexem podání barev (Ra) >80.

LED žárovky Retrofit jsou k dispozici na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Světelné zdroje / Zdroje LED.

 

 

Prolumia - ukázka osvětlení