Svítidla Innova ABS v hospodářských provozech

Nová svítidla společnosti Trevos, která jsou stvořena pro nejnáročnější podmínky. Díky novému certifikátu společnosti DLG je umožněné instalalovat svítidla Innova ABS v hospodářských provozech.

Nezávislá společnost DLG, která patří mezi široce respektované autority zabývající se hodnocením kvality, na konci května udělila průmyslovému LED svítidlu Innova ABS certifikát prokazující jeho odolnost vůči čpavku a omývání z blízkosti. Produkt tak můžeme označit za maximálně vhodný pro hospodářské a zemědělské provozy.

Svítidlo INNOVA ABS

 

Plastové průmyslové LED svítidlo s vysokou chemickou odolností vhodné i do venkovních prostor, s difuzorem z translucentního akrylátu.

Uzavřené a nerozebíratelné svítidlo určené do chemicky náročných nebo zemědělských provozů s výskytem výparů jako např. amoniaku, louhu, zásaditých sloučenin (alkaly) a horké vody (hydrolýza). Svítidlo je vhodné zejména pro zemědělské a průmyslové haly, jako např. farmy, stáje, výrobní a skladovací prostory, myčky aut a laboratoře bez nebezpečí výbuchu. Konstrukční uspořádání svítidla (IP69) umožňuje umístění i do potravinářského průmyslu – HACCP.

Svítidlo odolává prachu, vlhkosti a omývání tryskající vodou do 80 °C. Základna z materiálu ABS a difuzor z AC mají vysokou chemickou odolnost.

Snadná, rychlá a maximálně efektivní montáž je dosažena při využití námi dodaných kabelů s konektory.

Exhalace při použití v daném prostředí mohou snižovat použitelnost plastů.

 

 

 

Odolnost vůči čpavku a omývání z blízkosti patří mezi klíčové atributy svítidel určených do hospodářských a zemědělských provozů (kravínů, vepřínů, drůbežáren apod.).

Průmyslové LED svítidlo Innova ABS od společnosti TREVOS patří mezi produkty, na jejichž nekompromisní chemickou odolnost se v tomto ohledu můžete vždy spolehnout. Svítidlo koncem května ocenila i Německá zemědělská společnost (DLG), přední evropský institut zabývající se hodnocením jakosti a udělováním cen za kvalitu. Testovací laboratoř DLG potvrdila, že ani při pravidelné expozici vůči výparům čpavku, ani během omývání z blízkosti nedojde k poškození svítidla, příp. ke zkrácení jeho životnosti. Uzavřené a nerozebíratelné svítidlo je určeno i do dalších chemicky náročných provozůvýrobních a skladovacích hal, laboratoří, myček aut atd.

Trevos, a.s.

Trevos, a.s. se řadí mezi významné evropské výrobce průmyslových a kancelářských svítidel. Pomocí nejnovějších technologií spolu s vysokým pracovním nasazením všech zaměstnanců vyrábí kvalitní výrobky, které vnášejí světlo do života všech zákazníků firmy ve více než 60 zemích světa.

Více o společnosti Trevos

Další odkazy