Články se štítkem "Trevos"

Inovace INNOVA svítidel TREVOS

Inovace INNOVA svítidel TREVOS

Pro letošní rok si firma TREVOS připravila nejednu novinku u jejich nerozebíratelné řady LED svítidel INNOVA pro průmyslové budovy, sklady, atd..

Pokračování článku…Svítidla Innova ABS v hospodářských provozech

Svítidla Innova ABS v hospodářských provozech

Nová svítidla společnosti Trevos, která jsou stvořena pro nejnáročnější podmínky. Díky novému certifikátu společnosti DLG je umožněné instalalovat svítidla Innova ABS v hospodářských provozech.

Pokračování článku…Nahrazení svítidel TREVOS SM a SMO

Nahrazení svítidel TREVOS SM a SMO

Společnost TREVOS, a.s., informuje o změnách ve výrobním programu modelové řady svítidel SM a SMO.  Jedná se o nejstarší modelovou řadu svítidel, která je vyráběna na již zastaralé výrobní technologii.

Pokračování článku…Nový mikrovlnný senzor ve svítidlech TREVOS

Nový mikrovlnný senzor ve svítidlech TREVOS

Společnost Trevos, a.s. představuje nový mikrovlnný pohybový senzor, určený pro vestavbu do svítidel TREVOS a ovládaný dálkovým ovladačem.

Pokračování článku…PRIMA Ex, nové svítidlo do prostředí s nebezpečím výbuchu

PRIMA Ex, nové svítidlo do prostředí s nebezpečím výbuchu

PRIMA Ex od výrobce TREVOS, a.s. je nové plastové průmyslové zářivkové svítidlo určené do prostředí s nebezpečím výbuchu, s difuzorem z čirého polykarbonátu a trubicemi T8. Svítidlo je certifikováno pro prostředí s nebezpečím výbuchu plynů, prachů a hořlavých par.

Pokračování článku…Nové LED svítidlo pro vysoké stropy FUTURA NB

Nové LED svítidlo pro vysoké stropy  FUTURA NB

Přestavujeme Vám nové LED svítidlo FUTURA NB firmy TREVOS vycházející z osvědčené řady LED svítidel FUTURA. Svítidlo se vyznačuje úzkou charakteristikou vyzařování, jíž je dosaženo pomocí nově vyvinuté paraboly. FUTURA NB najde uplatnění všude tam, kde je nutno osvětlit úzké prostory z velkých výšek (10 až 15 metrů), například osvětlení logistických center.

Pokračování článku…