Články se štítkem "Touch"

Vyzkoušejte bez obav náš inteligentní stmívač

Vyzkoušejte bez obav náš inteligentní stmívač

 Zdarma a bez nákladů na dopravu vyzkoušejte, zda si náš univerzální mikroprocesorem řízený stmívač TOUCH poradí i s Vaším svítidlem, na kterém si už možná jiný stmívač vylámal zuby.

Pokračování článku…Vyzkoušejte univerzální stmívač TOUCH

Vyzkoušejte univerzální stmívač TOUCH

Mikroprocesorem řízený stmívač TOUCH se automaticky přizpůsobí připojené zátěži. Stmívá všechny typy stmívatelných světelných zdrojů (LED žárovky a zářivky, klasické žárovky, halogenové žárovky, zářivky, úsporné žárovky CFL, atd.). Stmívá také řadu běžné nestmívatelných světelných zdrojů (LED, CFL, atd.). Má zabudované orientační osvětlení s nastavitelnou barvou a úrovní osvětlení. Jednoduchou výměnou rámečku lze stmívač snadno přizpůsobit Vašemu interiéru. Vyzkoušejte univerzální stmívač TOUCH zdarma a bez nákladů na dopravu.

Pokračování článku…Revoluční stmívač TOUCH

Revoluční stmívač TOUCH

Kdysi to bylo jednoduché – žárovky byly levné a mohli jsme je stmívat libovolným stmívačem. S příchodem LED a úsporných zářivek začalo být stmívání drahé, technicky náročné a někdy i nemožné. TOUCH přináší revoluci v ovládání světla. Se stmívačem TOUCH již není nutné kupovat dražší stmívatelné LED a úsporné zářivky. TOUCH stmívá i některé levné nestmívatelné zářivky a žárovky LED.

Pokračování článku…Stmívače TOUCH připravené pro rychlé zapojení

Stmívače TOUCH připravené pro rychlé zapojení

Pro snadnou a rychlou náhradu stávajícího spínače za stmívač TOUCH nabízí firma TEM kompletní set inteligentního stmívače TOUCH, obsahující všechny díly nezbytné pro instalaci stmívače.Stmívač TOUCH – stmívá téměř vše

Stmívač TOUCH - stmívá téměř vše

V období klasických žárovek bylo stmívání jednoduché, příjemné a úsporné. S příchodem LED a úsporných zářivek se stalo ovládání světla technicky náročné a drahé. Někdy dokonce nemožné. Neřešitelný problém? Se stmívačem TEM TOUCH již ne!