Články se štítkem "RF868"

Detektor zaplavení – dovolená v klidu

Detektor zaplavení – dovolená v klidu

S novým detektorem zaplavení s bezdrátovým RF vysílačem od ABB s.r.o., Elektro-Praga zvýšíte ochranu Vašeho majetku. Ve spojení s modulem bezdrátového RF přijímače připojeným na elektromagnetický ventil hlavního uzávěru vody zabrání zaplavení hlídaného prostoru v případě prasklé napouštěcí hadice pračky, myčky nebo WC.

Pokračování článku…Nový čtyřkanálový dálkový ovladač ABB

Nový čtyřkanálový dálkový ovladač ABB

Nový ruční čtyřkanálový vysílač 3299-45908 doplňuje řadu vysílačů bezdrátového systému ovládání ABB RF 868 pro komfortní dálkové ovládání elektrospotřebičů, osvětlení, vrat, žaluzií apod.

Pokračování článku…Novinky v bezdrátovém ovládání ABB

Novinky v bezdrátovém ovládání ABB

Vzhledem k rozšiřování výrobkového portfolia a optimálnější dostupnosti výrobků napříč všemi cílovými skupinami se společnosti ABB s.r.o., Elektro-Praga a ENIKA.CZ rozhodly, že od 1. 1. 2015 přebírá veškeré obchodní aktivity ve velkoobchodní a maloobchodní síti společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga.

Pokračování článku…ABB RF 868 MHz a ENIKA Poseidon

ABB RF 868 MHz a ENIKA Poseidon

Od 1.1.2015 se mění způsob distribuce nového systému bezdrátového ovládání ABB RF 868 MHz, který byl současně distribován pod označením Poseidon firmou ENIKA.CZ s.r.o. Výhradním dodavatelem tohoto sortimentu bude pouze společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga.

Pokračování článku…Novinky v bezdrátovém ovládání ABB RF 868 MHz

Novinky v bezdrátovém ovládání ABB RF 868 MHz

Popularita radiofrekvenčních přístrojů roste a proto se rožšiřuje i systém bezdrátového ovládání RF 868 MHz. Novinkou je stmívač s RF přijímačem a přijímač umožňující dálkové ovládání prvků komunikujících na sběrnici DALI.Radiofrekvenční ovládání RF 868 MHz

Radiofrekvenční ovládání RF 868 MHz

Nová generace přístrojů ABB pro bezdrátový systém využívá frekvenčního pásma 868 MHz, které rozšiřuje možnosti dálkového ovládání v klasické moderní elektroinstalaci v rezidenčních i komerčních budovách. Zcela nově jsou RF přístroje dostupné i v designové řadě Neo® Tech.