Články se štítkem "Přepěťová ochrana"

Ochraňujte svou datovou síť se Saltekem

Ochraňujte svou datovou síť se Saltekem

Ať už máte velkou firemní síť, chytrou domácnost řízenou sítí a nebo jen jednoduché připojení k síti, společnost Saltek pro Vás má způsob, jak všechny síťové prvky ochránit.

Pokračování článku…Přepěťové novinky od Saltek s.r.o.

Přepěťové novinky od Saltek s.r.o.

Nové přepěťové ochrany společnosti SALTEK s.r.o. z oblasti ochrany napájecích sítí do 1kV a ochrany Ethernetu až do 10Gb.

Pokračování článku…Jarní novinky SALTEK 2017

Jarní novinky SALTEK 2017

A opět je zde jaro a s ním i nové výrobky společnosti SALTEK. Letos jsou zaměřené zejména na oblast IP technologií a telekomunikací. Tato oblast má trvale progresivní vývoj a zařízení zde používaná si zaslouží ochranu před přepětím na nejvyšší možné úrovni.

Pokračování článku…Nové datové přepěťové ochrany (SPD) v řadové svorce

Nové datové přepěťové ochrany (SPD) v řadové svorce

Společnost Saltek s.r.o. představuje nové datové přepěťové ochrany (SPD) v bezšroubové řadové svorce pro datové/signálové/telekomunikační sítě.

Pokračování článku…Zásuvky s přepěťovou ochranou s akustickou signalizací

Zásuvky s přepěťovou ochranou s akustickou signalizacíJednonásobné bezšroubové zásuvky s ochranou před přepětím v designových řadách Tango®, Neo®, Element®, Time® byly doplněny o variantu s akustickou signalizací poruchy.Nová zásuvka s přepěťovou ochranou

Nová zásuvka s přepěťovou ochranouFirma ABB s.r.o., Elektro-Praga rozšířila řadu výrobků Swing / Swing L o jednonásobnou zásuvku s ochranným kolíkem, s ochranou před přepětím a s optickou signalizací poruchy v barvě karmínové (RAL 3003).