Články se štítkem "Hager"

Nové inteligentní elektroměry společnosti Hager

Nové inteligentní elektroměry společnosti Hager

Elektroměry se všemi běžnými komunikačními rozhraními a energetická transparentnost ve všech oblastech je stále důležitější. Předpokladem pro to jsou inteligentní elektroměry, které zaznamenávají veškerou spotřebu a v případě potřeby tyto informace předávají.

Pokračování článku…Dálniční známka od Hageru pro rok 2020 zdarma

Dálniční známka od Hageru pro rok 2020 zdarma

I v letošním roce si společnost Hager připravila oblíbenou akci „Dálniční známka 2020“ – s Hagerem rychle a bezpečně do nového roku.

Pokračování článku…Jste přetažení? Použijte bezšroubové připojení quickconnect

Jste přetažení? Použijte bezšroubové připojení quickconnect

Rychle, snadně a bezpečně

Bezšroubové propojení quickconnect kombinuje rychlost a bezpečnost…S technologií bezšroubového připojení quickconnect jsou kabely a nyní také fázové přípojnice jednoduše zapojeny do instalace pomocí nástrčného systému místo šroubových svorek. V porovnání se šroubovými spoji tento systém díky trvale konstantnímu působení síly pružiny na vodič zvyšuje bezpečnost systému. V neposlední řadě také zkracuje čas montáže. Bezšroubové produkty koupíte za stejnou cenu jako šroubové.

Pokračování článku…Kupujte úplné kryty dle ČSN EN 60670-24

Kupujte úplné kryty dle ČSN EN 60670-24

Nezdržujte se s papírováním. S úplnými kryty dle ČSN EN 60670-24 hoďte starosti za hlavu. Výrobky vyrobené v souladu s normou ČSN EN 60670-24 Úplný kryt Vám ušetří plno času.

Pokračování článku…S dálniční známkou od firmy Hager bezpečně do nového roku

S dálniční známkou od firmy Hager bezpečně do nového roku

I v letošním roce připravila firma Hager oblíbenou akci „Dálniční známka 2019“ – s Hagerem bezpečně do nového roku.

Pokračování článku…Rolovaná elektroinstalační lišta LFR1501509010T2

Rolovaná elektroinstalační lišta LFR1501509010T2

Společnost Hager Electro s.r.o. představuje novou rolovanou elektroinstalační lištu, dodávanou pod označením LFR1501509010T2.

Pokračování článku…Prodejní akce Hager na rozvodnice golf

Prodejní akce Hager na rozvodnice golf

Pojďte s námi na golf! Aneb rozvodnice golf 3x jinak: s 12 moduly, s 18 moduly a s 22 moduly, přičemž každá je již vybavena chráničem a jističi. A navíc v každé z nich naleznete dárkovou poukázku do Tesca.Letní nabídka s rozvodnicí volta

Letní nabídka s rozvodnicí voltaAť už potřebujete rozvodnici s 36 moduly anebo s 48 moduly, dostanete ji v rámci letní nabídky firmy Hager rovnou vybavenou chrániči, jističi a hřebenovkou a navíc dostáváte praktický dárek.Mimořádná prodejní akce Hager

Mimořádná prodejní akce HagerDne 1.10.2008 byla zahájena mimořádná prodejní akce v rámci Hager Festivalu, ve které Vám nabízíme sestavu rozvodnice Volta spolu s nejpoužívanějšími přístroji pro kompletaci bytových, případně kancelářských rozvodnic. Akce bude probíhat až do vyprodání zásob.Letní akce s firmou Hager

Letní akce s firmou HagerSpolečně s firmou Hager Vám nabízíme rozvodnici řady Volta pro zapuštěnou montáž s kapacitou 36 modulů, která je v rámci této letní akce dodávána společně s nejpoužívanějšími přístroji pro kompletaci bytových rozvodnic. Během této prodejní akce lze pořídit základní komponenty pro třířadý rozvaděč pod jediným objednacím číslem a za mimořádnou cenu.