Články se štítkem "Gewiss"

Levné bloky svorkovnic pro rozvodnice Gewiss

Levné bloky svorkovnic pro rozvodnice Gewiss

Rádi bychom Vám představili nedávno uvedené nové ekonomické bloky svorkovnic pro rozvodnice Gewiss umožňující dosáhnout nižší ceny vybavené rozvodnice.

Pokračování článku…THERMO ICE a SMART[4] získaly prestižní ocenění

THERMO ICE a SMART[4] získaly prestižní ocenění

Máme to potěšení Vám oznámit, že letos v únoru vyhrála firma GEWISS dvě prestižní ocenění za výrobky Thermo ICE a Smart[4]. Tato ocenění potvrzují, že GEWISS oprávněně drží mezinárodní referenční ochrannou známku Internetu věcí (= propojení vestavěných zařízení s internetem) a inteligentní technologie pro domácí automatizované systémy a LED osvětlení.

Pokračování článku…Rozšíření nabídky výrobků Gewiss

Rozšíření nabídky výrobků Gewiss

Rozšířili jsme pro Vás nabídku našeho e-shopu o další sortiment výrobků firmy GEWISS S.P.A. Tato italská společnost působící na mezinárodní úrovni, vytváří systémy a komponenty pro instalace nízkého napětí. Díky neustálému vývoji si společnost GEWISS se prosadila jako referenční bod na trhu řešení pro domácí elektroinstalace, energie a osvětlení. Kromě bytových a domovních systémů automatizace a komunikačních videosystémů, zahrnuje sortiment GEWISS systémy distribuce energie a zabezpečovací systémy, jakož i systémy pro městské, bytové, průmyslové a nouzové osvětlení.

Pokračování článku…Nový systém spínačů a zásuvek DAHLIA

Nový systém spínačů a zásuvek DAHLIA

Gewiss, italský výrobce oblíbených elektroinstalačních krabic, již brzy uvede na trh nový sortiment spínačů a zásuvek DAHLIA. První představení produktů DAHLIA proběhne na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem v termínu 13. – 18.3. 2016. Gewiss můžete navštívit ve stánku A30 na hale 8 nebo pak ve stánku C70 na hale 5.

Pokračování článku…Nová průmyslová svítidla Gewiss

Nová průmyslová svítidla Gewiss

Trvalé experimentování s novými materiály a technologiemi, globální vize koncepce osvětlovací techniky a nezaměnitelný italský design jsou základem jedinečnosti řešení firmy GEWISS v oblasti osvětlení. Z těchto důvodů jsme do naší nabídky nově zahrnuli vybraná průmyslová svítidla této značky.

Pokračování článku…Gewiss TAB – katalog v mobilu

Gewiss TAB – katalog v mobilu

Představujeme Vám novou aplikaci Gewiss TAB International pro tablety a mobilní telefony.

Pokračování článku…Sada bitů HAUPA od GEWISSu

Sada bitů HAUPA od GEWISSu

Za nákup výrobků Gewiss v hodnotě nejméně 3.000,00 Kč bez DPH získáte pouzdro vybavené bity Haupa 102210. Akce platí v období od 1.8.2015 do 31.8.2015.

Pokračování článku…Klíč Haupa od Gewissu

Klíč Haupa od Gewissu

Za nákup výrobků Gewiss v hodnotě nejméně 3.000,00 Kč bez DPH získáte univerzální klíč Haupa 110583. Akce platí v období od 1.7.2015 do 31.7.2015.

Pokračování článku…Gewiss připravil novou rozvodnici

Gewiss připravil novou rozvodnici

Představujeme Vám nový výrobek firmy Gewiss. Jde se o rozvodnici GW40123 určenou pro montáž modulárních přístrojů o celkové šířce 12 modulů. Rozvodnice je určena pro montáž na povrch, má vysoké krytí IP65 a je dodávána v šedé barvě s kouřovými dvířky.

Pokračování článku…Požární tlačítka Gewiss vylepšena

Požární tlačítka Gewiss vylepšena

Požární tlačítka pro vyvolání požárního alarmu v krabici se sklem jsou jedny z nejprodávanějších položek ze sortimentu firmy Gewiss. Nyní jsou obě nabízená požární tlačítka GEWISS vylepšena o možnost přidání dalších nezávislých spínacích (NO) nebo rozpínacích (NC) kontaktů.

Pokračování článku…