Články se štítkem "Ego-n"

Nový modul stmívací DALI, řadový 3270-C47700

Nový modul stmívací DALI, řadový 3270-C47700

Pro systém inteligentní elektroinstalace Ego-n připravila firma ABB s.r.o., Elektro-Praga nový řadový stmívací modul pro rozhraní DALI.

Pokračování článku…Inteligentní elektroinstalace Ego-n v designu Levit

Inteligentní elektroinstalace Ego-n v designu Levit

Pro velkou oblibu designové řady Levit se společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga rozhodla tuto řadu doplnit i do inteligentní elektroinstalace Ego-n. Nabídku rozšíří tlačítkové spínače jednonásobné a dvojnásobné, snímač tlačítkový s LC displejem, termostat prostorový s otočným ovladačem i termostat programovatelný s LC displejem a samozřejmě i snímač pohybu.

Pokračování článku…Vestavný přijímač RF868 systému Ego-n

Vestavný přijímač RF868 systému Ego-n

Systém inteligentní elektroinstalace Ego-n od ABB s.r.o., Elektro-Praga lze nyní doplnit novým vestavným modulem přijímače bezdrátového systému ovládání RF868.

Pokračování článku…Nový logický modul pro Ego-n

Nový logický modul pro Ego-n

Významnou novinkou, která letos rozšíří řadu přístrojů inteligentní elektroinstalace Ego-n od firmy ABB s.r.o., Elektro-Praga je Modul logických funkcí. Přináší nejenom podstatné vylepšení funkcionality, ale i úsporu pořizovacích nákladů na instalaci.

Pokračování článku…Nový modul Ego-n pro ovládání DC žaluzií

Nový modul Ego-n pro ovládání DC žaluzií

Systém Ego-n je elektroinstalací, která umí mnohem více, než běžné vypínače a zásuvky. Je vyvinutý, aby přinášel pohodlí, úspory a bezpečnost chytrého domu s automatickým provozem na pozadí vašeho života, aniž by byl vidět. Inteligentní elektroinstalace by principiálně neměla chybět v nabídce u žádného projektu moderní rezidenční stavby. Určitě by měla být obsažena v projektu nízkoenergetického nebo pasivního domu, u kterých jsou moderní technologie a úspory energií přímo podstatou. U takových projektů je samozřejmostí použití žaluzií, rolet nebo podobných stínících zařízení.

Pokračování článku…Ego-n nově v řadě Neo Tech

Ego-n nově v řadě Neo Tech

Pro interiéry využívající nerez, sklo, beton, cihly, kámen a další přiznané naturální materiály jsou rozšířeny designové řady ovládacích prvků inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n o řadu Neo Tech. Aby u tlačítkových snímačů zůstala zachována možnost signalizace, jsou ovládací páčky opatřeny třemi světlovodnými průzory.Ovládání ABB Ego-n v OS Android a iOS

Ovládání ABB Ego-n v OS Android a iOS

Pro ovládání chytrých domů v inteligentní elektroinstalaci ABB s.r.o., Elektro-Praga Ego-n prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů, jsou připraveny nové aplikace pro operační systémy Android v2.3 a vyšší a iOS v4.0 a vyšší. Obě aplikace mají společný moderní vzhled, překlápějí obrazovku na výšku nebo na šířku podle polohy tabletu a obsahují tři základní záložky : Nastavení, Vše a Oblíbené.Nové moduly Ego-n

Nové moduly Ego-nInteligentní elektroinstalace ABB Ego-n je doplněna dvěma zcela novými moduly. Modulem stmívacím dvojkanálovým a Modulem převodníku RS232, RS485.Modul výstupů 2x 0(1)-10 V pro Ego-n

Modul výstupů 2x 0(1)-10 V pro Ego-nNový přístroj do dlouhé řady přístrojů v systému inteligentní elektroinstalace Ego-n® je určen pro řízení až dvou stmívatelných předřadníků a dalších zařízení, která jsou ovládána napětím 0(1) – 10 V. Pro odepnutí napájení ovládaných zařízení jsou určeny reléové výstupy.Ego-n Asistent 2

Ego-n® Asistent 2Nová verze softwaru Ego-n® Asistent pro nastavení jednotlivých vazeb, prvků a obecně oživení inteligentní elektroinstalace Ego-n® v úrovni Plus. Verze doznala řady změn, které práci se softwarem zpříjemní a zpřehlední.