Články se štítkem "Domovní telefon"

Nové sady domovních telefonů a videotelefonů ABB

Nové sady domovních telefonů a videotelefonů ABB

Vstupní dveře jsou jakousi branou mezi dvěma světy. Oddělují náš životní prostor od okolního světa. Uvítejte své přátelé, vítejte ve skutečném životě, vítejte doma. S moderními vstupními systémy ABB-Welcome Midi je to snadné. Nyní v sadách připravených k jednoduchému zapojení!

Pokračování článku…2Voice – nový dvouvodičový videosystém

2Voice – nový dvouvodičový videosystém

2Voice od společnosti Urmet s.r.o. je moderní dvouvodičový unipolární videosystém nabízející uživatelům komfort a nadstandartní funkce. Je navržen s ohledem na snadnou instalaci a požadavky trhu, které přetváří v inovace. Systém 2Voice (1083) zcela ( tzn. i v aplikacích bez videa) nahradí generačně starší systém BiBus (1072), jehož prodej bude tak postupně ukončen.

Pokračování článku…Novinky systému domovních telefonů Welcome Midi

Novinky systému domovních telefonů Welcome Midi

Systém domovních telefonů Welcome Midi se neustále vyvíjí. Jeho stávající nabídka byla rozšířena o rozhraní pro analogové kamery, adaptér na DIN lištu, kryt tlačítkového tabla (velikost 2/5), instalační krabici (zapuštěná, velikost 2/5) a krycí stříšku (velikost 2/5).

Pokračování článku…Nový domovní telefon ABB Welcome Midi

Nový domovní telefon ABB Welcome Midi

Systém audiotelefonů a videotelefonů ABB Welcome Midi pro bytové rodinné domy byl rozšířen o nový domovní telefon 8300-0-8082 se sluchátkem a 6ti tlačítky.

Pokračování článku…Tabulka kombinací tlačítkových panelů Urmet

Tabulka kombinací tlačítkových panelů Urmet

Pro usnadnění práce s moduly tlačítkových panelů modulárních systémů domovních telefonů firmy Urmet Vám nabízíme ke stažení tabulku možných kombinací instalačních krabic, rámečků a stříšek tlačítkových panelů řady 1148 a 1158.

Pokračování článku…Novinky ABB v domovních komunikacích

Novinky ABB v domovních komunikacích

Skupiny výrobků pro domovní komunikaci ABB-Welcome a Welcome Midi se rovněž i v tomto roce rozrůstají o další možnosti. Nejvýraznějšími novinkami jsou kryty domovního audiotelefonu v řadě Tango a moduly řízení přístupu do řady ABB-Welcome.

Pokračování článku…ABB Welcome Midi na startovní čáře

ABB Welcome Midi na startovní čáře

Po úspěchu systému ABB-Welcome na trhu mezi zákazníky, vyžadujícími kvalitu a design, je nabídka rozšířena o další systém domovních telefonů – Welcome Midi. Jak název napovídá, bude mít některé vlastnosti podobné jako systém ABB-Welcome, tedy např. 2vodičové zapojení, audio i video aplikaci, flexibilní strukturu kabeláže a jednoduchost instalace.