Modul_LinePureSoft

Modul

Výrobky řady MODUL slovinské firmy TEM Čatež d.d. jsou designové prvky umožňující vytvořit variabilní sestavu přesně podle požadavků zákazníka. Široký výběr barev usnadní sladění v interiéru, modulární systém zase umožní sestavit komponenty přesně podle požadovaných funkcí. Kromě designu Vám řada MODUL samozřejmě také nabídne kvalitu zavedené společnosti, která je stvrzena řadou získaných certifikátů.

Výhody modulárního systému MODUL

Modulární systém spínačů, zásuvek a dalších elektroinstalačních přístrojů MODUL přináší:

  • univerzálnost – pro různé způsoby montáže a povrchů, pro různé typy zapojení, lze snadno kombinovat různé systémové prvky, montážní rámečky jsou stejné pro všechny designové řady, vše lze snadno přizpůsobit jakémukoliv prostoru, místnosti…
  • individualitu – široké možnosti volby ze tří designových řad: MODUL LINE, MODUL SOFT, MODUL PURE. Rámečky MODUL PURE jsou vyrobeny z PŘÍRODNÍCH materiálů.
  • snadné sestavení, snadnou výměnu prvků a rámečků, snadnou údržbu
  • výjimečný design, velké množství barev, materiálů

Skladba modulárního systému MODUL

Výrobky MODUL se skládají z:

  • přístrojů
  • krytů (v některých případech jsou v sadě s přístrojem)
  • montážních rámečků
  • designových rámečků

TEM sestava MODUL

Přístroje pro řadu MODUL jsou nabízeny ve velkém množství variant a typů, jsou tedy připraveny pokrýt veškeré potřeby moderní domácnosti i firmy. Kromě různých typů zásuvek, komunikačních zásuvek a spínačů jsou v nabídce přístrojů MODUL i termostaty, snímače pohybu, stmívače (klasické i univerzální TOUCH), kartové spínače, časové spínače, svítidla a zvonky.

clanek_moduly

Kryty jsou dostupné ve čtyřech různých barvách. Designové rámečky jsou dostupné ve velkém množství barevných variant, z nichž jsou podle provedení rozděleny do tří řad (viz záložky MODUL LINE, MODUL SOFT a MODUL PURE). Kromě barvy rámečku lze zvolit i jeho konfiguraci:

clanek_rámečky_MODUL_doplněné

Představení systému TEM MODUL

MODUL MANAGER

Pro snadné specifikování všech prvků sestav spínačů a zásuvek MODUL připravila firma TEM speciální internetovou aplikaci MODUL MANAGER.

TEM MODUL MANAGER

Dostupnost výrobků MODUL

Kompletní nabídku výrobku TEM můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Elektroinstalace TEM / Modul.
Rámečky spínačů a zásuvek TEM MODUL SOFT