logo_TEM_ekonomik

Ekonomik

Řada Ekonomik společnosti TEM Čatež d.d. přináší neutrální, kompaktní a elegantní design, který zapadne do každého moderního domácího a pracovního prostředí. I u této řady je možnost výběru barevných variant, které umožní přizpůsobit set podle barvy Vašeho interiéru. Volit můžete i mezi lesklým reflexním povrchem a moderním kovovým vzhledem.

clanek_ramecky_ekonomik

Systém spínačů a zásuvek Ekonomik je plně konfigurovatelný, umožňuje vytvořit sestavu podle Vašich potřeb. Přístroje se vkládají do rámečků (kromě dvojitých zásuvek), které se dodávají v různých variantách. Kromě běžného jednorámečku jsou k dispozici vícenásobné rámečky se 2 až 4 pozicemi a k vertikální či horizontální montáži.

clanek_ekonomik

U přístrojů jsou k dispozici různé varianty spínačů, zásuvky, komunikační zásuvky a z elektronických přístrojů stmívače. Řada Ekonomik tak dokáže pokrýt většinu potřeb každé moderní domácnosti. Je určena pro montáž do standardních kulatých elektroinstalačních krabic. Můžete s ním tvořit jednoduché i náročnější elektroinstalace, stačí pouze zvolit správnou sestavu vyhovující Vašim potřebám. Bezšroubové kontakty (pro měděné vodiče) ušetří čas při montáži prvků, a příznivá cena potěší Vaši peněženku.

Kvalita přístrojů Ekonomik

TEM EKONOMIK
Samozřejmostí domovního elektroinstalačního materiálu Ekonomik je kvalita prověřeného výrobce a použití kvalitních materiálů.

Ekonomik Color

Ekonomik Color

Pokud potřebujete zvýraznit a odlišit své spínače, nabízí se řada barevných doplňků Ekonomik Color. Jednoduchým způsobem lze domovní elektroinstalační materiál Ekonomik přizpůsobit každému interiéru.

Dostupnost výrobků Ekonomik

Výrobky Ekonomik a jejich kompletní nabídku můžete vidět a objednat v našem internetovém obchodu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Elektroinstalace TEM.

Další výrobky TEM

TEM dále nabízí vyšší řadu domovního elektroinstalačního materiálu MODUL. Přístroje MODUL se doplňují designovými rámečky LINE, SOFT nebo PURE tak, aby doplnil každý Váš interiér.