unica

Unica

Nejširší modulární mezinárodní řada od firmy Schneider Electric.

Řady modulárního systému Unica

Unica Top: Představujeme nejvyšší řadu modulárního sortimentu Unica. Unica Top obsahuje širokou řadu funkcí v hliníkové nebo grafitové úpravě, doplněnou o krycí rámečky, zhotovené z různých druhů dřeva (4 varianty) a kovu (10 variant).

Unica Plus: Vyspělá řada pro vyšší segmenty. Krycí rámečky jsou k dispozici ve 20 různých barvách.

Unica Quadro: Moderní a střízlivý design, jednoduché linie, nabízející 14 barevných možností krytů

Unica Allegro: Pro montáž do speciálních obdélníkových instalačních krabic od 1 do 4 modulů. Krycí rámečky, jsou k dispozici ve 12 různých barvàch.

Unica Colors: Jeden krok vpřed v řadě, zahrnující malé vnitřní rámečky ve 20 různých barvách pro doplnění bílého nebo slonovinového krytu.

Unica Basic: Jednoduchá řada, navržená pro funkční aplikace ve čtyřech barevných provedeních krycích rámečků.

 

BEZŠROUBOVÁ ZÁSUVKA UNICA

  • Zásuvka 16 A/ 250 V 2xP + PE s clonkami a bezšroubovými svorkami
  • Hlavní výhodou nového přístroje je zjednodušení instalace ve srovnání se zásuvkou se šroubovými svorkami.
  • Montáž je rychlejší a proto je tato zásuvka s bezšroubovými svorkami určena všem elektroinstalatérům, kteří chtějí zrychlit a zefektivnit svou práci.
  • Přístroj je k dispozici v pěti barevných variantách a je určen pro všechny designové řady Unica, čili Unica Basic, Colors, Quadro, Plus, Top, Allegro a řešením Unica System.
  • Cenová úroveň této nové zásuvky je stejná jako u zásuvky se šroubovými svorkami. Její montáž je ale výrazně rychlejší a snazší, proto je zásuvka s bezšroubovými svorkami bezesporu výhodnějším řešením.

Výhody

Řešení pro váš domov!

Unica je  komplexní modulární řadou domovních elektroinstalačních přístrojů. Je plně přizpůsobena národním instalačním zvyklostem shodné instalační krabice, bezšroubové i šroubové svorky, jednonásobné i dvojnásobné zasuvky se zemnícím kolíkem atd.).
S kompletní řadou více než 150 elektrických a elektronických funkcí, spínačů a tlačítek, zásuvek silových i telekomunikačních,  prvků signalizace, ochrany, pohodlí a úspory energie, jakož i bezdrátových systémů, Unica poskytuje tu nejširší nabídku řešení..
Mechanismy v barvách polar, marnil (slonovà kost), aluminium a grafit můžete kombinovat s 6 různě designově řešenými krycími rámečky (Top, Plus, Quadro, Allegro, Colors, Basic), Unica uspokojuje veškeré estetické potřeby.

Aplikace

  • Obytné a kancelářské budovy
  • Zapuštěné nebo povrchově montované instalace
  • Kabelové kanály do podlah, do stropních podhledů nebo do zdí, podpěry a sloupky

Dostupnost

Výrobky Unica naleznate v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Unica.