Plastové rozvodnice

Plastové rozvodnice Noark

Plastové rozvodnice Noark řady PNS pro montáž na omítku a řad PNF a PXF pro montáž pod omítku s krytím IP40 jsou určeny pro domovní a všeobecné aplikace.

Nástěnná verze PNS je nabízena v jedno až čtyřřadém provedení pro 8 až 48 modulů. Varianta pod omítku PNF je k dispozici v provedení pro 8 až 36 modulů, verze s plochým designem PXF pro 12 až 36 modulů rozdělených do jedné až tří řad. Všechny verze jsou nabízeny v provedení s bílými nebo průhlednými dveřmi.

Rozvodnice řady PXS pro montáž na omítku mohou sloužit jako základní ochrana přístrojů s krytím IP30 a nabízeny jsou ve velikostech od 3 do 36 modulů.

Plastové rozvodnice řady PHS jsou určeny pro náročnější aplikace včetně průmyslových. Poskytují krytí IP65, jsou nabízeny v jedno až třířadém provedení pro 4 až 36 modulů. Konstrukce je uzpůsobena k povrchové montáži. Rozvodnice jsou dodávány s průhlednými dveřmi.

Rozvodnice jsou určeny pro aplikace se jmenovitým proudem do 63 A a pro jmenovité hodnoty napětí 400 V AC (i 1000 V DC u PHS). Splňují požadavky norem IEC/ ČSN EN 60670-1, ČSN EN 62208.

Rozvodnice jsou dodávány kompletní včetně montážních přístrojových DIN lišt, krycích desek, N/PE svorkovnic, záslepek pro neobsazené pozice a upevňovacího materiálu. Rozvodnice je možno osadit zámkem (LK PH/LK PN).

Rozvodnice jsou certifikovány mezinárodními akreditovanými zkušebnami a Elektrotechnickým zkušebním ústavem, s.p. Praha.

Plastové rozvodnice Noark zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.