Domovní telefony

Vstupní dveře představují bránu mezi dvěma světy. Oddělují a chrání Váš životní prostor od okolního světa. Moderní domovní telefony přináší nové možnosti v oblasti komunikace mezi těmito dvěma světy: mimořádný komfort a vyšší bezpečnost. Pokud chcete vidět ze svého bytu, co se děje u Vašich vchodových dveří, vyberte si verzi video. Pokud si vystačíte pouze se zvukem, zvolte verzi audio.

Domovní telefony podle výrobců

ABB Welcome

Komfort domovních telefonů a videotelefonů ABB-Welcome pocítíte již při instalaci, která je mimořádně snadná, jednoduchá a vyžaduje díky dvojvodičové instalaci pouze minimální úsilí. Obsluha přístrojů ABB-Welcome je intuitivní a díky hands-free bezsluchátkovému typu telefonů a videotelefonů také komfortní. V interiéru lze domovní telefony a videotelefony ABB-Welcome vhodně sladit s vypínači a zásuvkami v designových řadách ABB Neo, Neo Tech, Element, Time, Time Arbo, Future Linear, Solo, Solo Carat. Tlačítková tabla a videotabla ABB-Welcome nabízí optimální zvukovou kvalitu díky plné obousměrné komunikaci, především díky systému potlačení rušivých hluků.

Více informací najdete také na stránce o ABB-Welcome, případně v článku Novinky ABB v domovních komunikacích.

Výrobky domovních telefonů a videotelefonů ABB-Welcome můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení ABB-Welcome.

Welcome Midi od ABB

Systém domovních telefonů Welcome Midi je vyvinut tak, aby byl přístupný širokému spektru zákazníků. Díky některým speciálním funkcím a zejména možnosti většího počtu uživatelů v instalaci najde uplatnění v oblasti bytových domů, rodinných domů nebo vysokopodlažních budov, a to jak při nové výstavbě, tak i při rekonstrukcích starších instalací. Neodmyslitelně k němu patří elegantní konstrukce a jednoduché ovládání. Welcome Midi vdechne každému domu nový život.

Více informací o systému najdete v prospektu Welcome Midi, případně na stránce o Welcome Midi.

Výrobky systému domovních telefonů Welcome Midi můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Welcome Midi.

Tesla Stropkov

Na jaře roku 1960 se ve Stropkovském závodě TESLA poprvé rozběhla výroba součástek telekomunikační a signalizační techniky. Nosným programem se staly telefonní přístroje, k nimž se později přidala domácí dorozumívací zařízení. Dnes je činnost podniku zaměřená na telekomunikační techniku, domácí dorozumívací audio a video systémy, výrobky elektroinstalačního charakteru, elektroakustické přístroje, zámky a kování, registrační pokladny, konstrukční prvky pro elektrotechnický a automobilový průmysl atd.

Domovní telefony od Tesla Stropkov můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Komunikace / Domovní telefony, domovní videotelefony pak v oddělení Komunikace / Videotelefony.

URMET

Společnost URMET s.r.o. se sídlem v Teplicích jako výhradní zástupce značky URMET pro Českou a Slovenskou republiku distribuuje výrobky do sítě velkoobchodů s elektroinstalačním materiálem. Po dobu svého působení se jí podařilo navázat trvalé obchodní vztahy s většinou rozhodujících společností v tomto oboru. Díky přímé vazbě na výrobce je společnost schopna poskytovat při prodeji a užívání systémů plnou technickou podporu a servis.

Převážnou část sortimentu společnosti URMET s.r.o. tvoří komponenty pro systémy domovních telefonů, videotelefonů a interkomů.

Domovní telefony URMET, jako základní způsob kontroly vstupu do objektu, můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Komunikace / Domovní telefony. V případě potřeby vyšší úrovně kontroly vstupu, lze na našich stránkách od této společnosti zakoupit také i domovní videotelefony, které naleznete v oddělení Komunikace / Videotelefony.