ABB-Welcome Midi

Praktické řešení nejen pro bytové domy

Domovní telefony a videotelefony ABB-Welcome Midi potěší každého obyvatele domu. Elegantní konstrukce, jednoduché ovládání, možnost řešení pro každý bytový dům a ne jen pro něj. Jak po stránce funkční, tak i finanční. Atmosféra pohodlí a moderního bydlení je zřejmá u vchodových dveří i v každém bytě. Jednotné harmonické řešení pro celý dům.

Tlačítková tabla

Modulární tlačítková tabla lze sestavit v různých velikostech od jednoho až po 60 účastníků, s kódovou klávesnicí až pro 3 000 účastníků. Lze tak snadno splnit i náročnější podmínky při instalaci v panelových domech. Tabla ABB-Welcome Midi splní i s minimálním počtem komponent náročné požadavky na funkci a zároveň nabízí kvalitní design. Tabla lze instalovat pod omítku nebo na omítku se speciální krabicí, zajišťující stupeň krytí IP 54.

Welcome Midi_kry tlačítkového tablaDomovní videotelefony

K dispozici je videotelefon s hands-free ovládáním ve třech barevných variantách – bílá, stříbrná a černá. Displej je s úhlopříčkou 4,3“ a se šesti dotykovými tlačítky, přičemž jedno je volitelně programovatelné. Další zajímavé funkce jsou například interkom nebo přesměrování volání. Videotelefon lze instalovat na povrch, kde má výšku 24 mm. Při instalaci pod omítku, s přílušnou instalační krabicí, je pak výška nad povrchem pouze 7 mm. Přístroj umožňuje uložit v paměi 60 snímků příchozích návštěv.

Welcome Midi_videotelefonDomovní audiotelefon

Audio telefon ABB-Welcome Midi je v tradičním provedení se sluchátkem. Od běžných přístrojů jej odlišuje moderní design a dvě programovatelná tlačítka, využitelná například pro interkom nebo spínání osvětlení pro příchozí návštěvu.

Welcome Midi_audiotelefon

Technické řešení

V případě ABB-Welcome Midi se jedná o moderní dvouvodičový systém s jednoduchou instalací a oživením i jedním člověkem.

Dostupnost

Domovní telefony a videotelefony ABB-Welcome Midi zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem na adrese Elektroinstalace ABB / ABB-Welcome Midi.