Welcome Midi

Welcome Midi – praktické řešení nejen pro bytové domy

Welcome Midi potěší každého obyvatele domu. Elegantní konstrukce, jednoduché ovládání, možnost řešení pro každý bytový dům a ne jen pro něj. Jak po stránce funkční, tak i finanční. Atmosféra pohodlí a moderního bydlení je zřejmá u vchodových dveří i v každém bytě. Jednotné harmonické řešení pro celý dům.

Tlačítková tabla

Modulární tlačítková tabla lze sestavit v různých velikostech od jednoho až po 60 účastníků, s kódovou klávesnicí až pro 3 000 účastníků. Lze tak snadno splnit i náročnější podmínky při instalaci v panelových domech. Tabla Welcome Midi splní i s minimálním počtem komponent náročné požadavky na funkci a zároveň nabízí kvalitní design. Tabla lze instalovat pod omítku nebo na omítku se speciální krabicí, zajišťující stupeň krytí IP 54.

Welcome Midi_kry tlačítkového tabla

Domovní videotelefony

K dispozici je videotelefon s hands-free ovládáním ve třech barevných variantách – bílá, stříbrná a černá. Displej je s úhlopříčkou 4,3“ a se šesti dotykovými tlačítky, přičemž jedno je volitelně programovatelné. Další zajímavé funkce jsou například interkom nebo přesměrování volání. Videotelefon lze instalovat na povrch, kde má výšku 24 mm. Při instalaci pod omítku, s přílušnou instalační krabicí, je pak výška nad povrchem pouze 7 mm. Přístroj umožňuje uložit v paměi 60 snímků příchozích návštěv.

Welcome Midi_videotelefon

Domovní audiotelefon

Audio telefon je v tradičním provedení se sluchátkem. Od běžných přístrojů jej odlišuje moderní design a dvě programovatelná tlačítka, využitelná například pro interkom nebo spínání osvětlení pro příchozí návštěvu.

Welcome Midi_audiotelefon

Technické řešení

Jedná se o moderní dvouvodičový systém s jednoduchou instalací a oživením i jedním člověkem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.