Profil 45

Spínače a zásuvky řady Profil 45 z bohatého portfolia výrobků ABB s.r.o., Elektro-Praga umožňují efektní a efektivní rozšíření kapacity elektroinstalace. Lze je použít do podlahy, kanálu pod parapet i do stolu či pracovní plochy. Stále tak máte při ruce bezpečný zdroj elektrické energie, kabely pod kontrolou a také ochranu před nežádoucím zapojením spotřebičů díky kódovaným zásuvkám.

Dalším použitím přístrojů Profil 45 je jejich vložení do krabic Variant+. Konstrukce krabic Variant+ umožňuje kombinovat přístroje řad Variant+ a Profil 45 do sestav. Takové sestavy usnadňují průběžné provádění násobné montáže zásuvek jak v silových, tak i v datových obvodech. Používají se pro instalace na povrch, kde je požadován zvýšený stupeň krytí, a to až do stupně IP 54.

V sortimentu Profil 45 jsou také zásuvky s ochranu před přepětím s optickou nebo akustickou signalizací. S adaptérem pro zapouštěnou montáž lze přístroje Profil 45 s rozměrem 45×45 mm montovat vedle zapuštěných přístrojů dalších designových řad ABB.

Spínače a zásuvky Profil 45 zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Profil 45.