ABB-Welcome

Domovní audio a video telefony

Nový zážitek ve vašem domě, zapomeňte na sluchátko

Vstupní dveře představují bránu mezi dvěma světy. Oddělují a chrání váš životní prostor od okolního světa. Nové moderní domovní audio a video telefony ABB-Welcome od společnosti ABB s.r.o. přináší nové možnosti v oblasti komunikace mezi těmito dvěma světy: mimořádný komfort, vyšší bezpečnost a stylový design. Systém je v naprosté harmonii s vnitřní i vnější architekturou. V interiéru lze domovní telefony vhodně sladit s vypínači a zásuvkami.

ABB-Welcome. Nové domovní audio a video telefony od společnosti ABB, která má více jak 140 let významné postavení v oboru elektroinstalací díky nabídce špičkových domácích technologií a inovativních řešení v oblasti inteligentního bydlení. Nová produktová řada ABB-Welcome představuje praktické doplnění stávající široké nabídky přístrojů pro domovní elektroinstalace. Určuje nový komplexní standard. Kombinuje perfektní design, komfort, účinnost a bezpečnost. Váš každodenní životní prostor lze nyní navrhnout jednotně a uceleně. Od vypínačů a zásuvek až po vstupní systém domovních audio a video telefonů. Uvnitř i venku.

Vstupte, prosím, do nového světa svobody, inovace a bezpečí. ABB-Welcome nabízí obyvatelům i návštěvníkům snadný a bezpečný přístup do budovy díky systému, jehož provedení je nejen komfortní, ale i funkční. Provedení systému se podařilo zúžit na vše, co je skutečně podstatné. Výsledkem je intuitivní obsluha a styl, díky kterému lze systém domovních telefonů integrovat do každého prostředí. Komfort ABB-Welcome pocítíte již při instalaci, která je mimořádně snadná, jednoduchá a vyžaduje minimální úsilí.

Správné řešení pro každý požadavek. S širokou nabídkou dobře navržených výrobků se optimální systém domovních audio a video telefonů stává realitou pro všechny typy budov. Díky dvouvodičové sběrnici je to možné bez většího úsilí. Navíc vždy s využitím pečlivě nakombinovaných nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu je ABB-Welcome ideální pro použití nejen v nových budovách, ale i pro pozdější integraci v rámci modernizace všech typů nemovitostí.

Více informací o domovních audio a video telefonech ABB-Welcome naleznete na našich informačních stránkách v článcích: IP Gateway ve třetí generaci, Novinky ABB v domovních komunikacích.