S Noarkem na Guns N´Roses!

Máme pro Vás lístky na jedinečný koncert Guns N´Roses po 10ti letech v Praze. Nakupte výrobky Noark v období od 1. 5. 2017 do 31. 5. 2017 v minimální hodnotě 2.000,- Kč bez DPH a budete automaticky zařazeni do slosování o dva lístky.


S Noarkem na Guns N´Roses!
Slosování proběhne do 10. června 2017 za účasti zaměstnanců Noark a výherce bude kontaktován nejpozději do 7 dní od slosování.

Koncert se koná 4. 7. 2017 v Praze.

O firmě Noark

Společnost NOARK Electric je celosvětová firma s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů.

Společnost je součástí nadnárodního koncernu s více než 25 tisíci zaměstnanci. Regionální centra v Šanghaji, Praze a Los Angeles řídí aktivity na jednotlivých kontinentech. NOARK Electric investoval miliony eur do vlastního produktového vývoje a pracuje s nejnovějšími technologiemi a výrobními prostředky.

Na celosvětový elektrotechnický trh NOARK Electric přináší zcela novou příležitost, nadstandardní záruky a bezkonkurenční péči o zákazníky a obchodní partnery.

Dostupnost výrobků Noark

Výrobky firmy Noark zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem.

 

Aktualizováno 9.6.2017: Lístky na Guns N´Roses jsou rozdány. Video ze slosování naleznete na facebookových stránkách firmy NOARK https://www.facebook.com/NOARK.Electric.Europe/. Gratulujeme vítězům!