Články z rubriky "Změny pracovní doby"

Změna prodejní doby pobočky v Zábřehu

V období od 18. 8. 2016 do 27. 8. 2016 bude z technických důvodů uzavřena naše prodejna elektroinstalačního materiálu v Zábřehu.

Pokračování článku…Prodejní doba během červencových svátků 2016

Vzhledem k nadcházejícím svátkům Vás upozorňujeme na změny pracovní doby velkoobchodního skladu a poboček naší firmy. Změny se týkají i vykrývání objednávek v našem e-shopu. Podrobný rozpis naleznete uvnitř tohoto článku. Obvyklé otevírací doby naleznete v menu Kontakty.

Pokračování článku…Inventury 2015

Inventury 2015

Upozorňujeme naše zákazníky a dodavatele, že v posledním říjnovém týdnu budeme na všech pobočkách firmy ELIMA ELEKTRO s.r.o. provádět pravidelné roční inventarizace zásob. Během inventur není možné přijímat ani vydávat žádné zboží. Přesné termíny inventur na pobočkách naleznete dále v článku.ELIMA Louny

Oznamujeme, že jsme v areálu LUNA, SNP 2206, Louny, tel. 415 671 592, v prostorách dřívější prodejny K – elektromont s.r.o., obnovili prodej elektroinstalačního materiálu pro domovní i průmyslové elektroinstalace v celé šíři sortimentu.

Aktualizováno 31.5.2012: Prodejna elektroinstalačního materiálu v Lounech byla uzavřena. Zákazníci z Loun a okolí mohou za stejných podmínek nakupovat elektroinstalační materiál v naší prodejně elektroinstalačního materiálu v Žatci. Kontaktní informace naleznete v části Kontakty.Uzavření pobočky v Přerově

Uzavření pobočky v PřerověOznamujeme Vám, že firma Josef Kabelka – ELIMA k 31.5.2008, z důvodu ztráty provozních prostor, ukončuje v Přerově svoji obchodní činnost. Expedice zboží pro naše zákazníky z Přerovska dále zabezpečujeme ze sídla naší firmy v Jičíně, Hradecká ulice 506.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.