Články z rubriky "Novinky"

ABB Tango s krytím IP 44

ABB Tango s krytím IP 44

Designová řada ABB Tango se rozšiřuje o přístroje nové konstrukce, jedná se o přístroje se stupněm krytí IP 44.  Pokračování článku…Novinky v PocketHome

Novinky v PocketHome

Zjistěte co je nového v sortimentu systému inteligentního ovládání vytápění PocketHome od Elektrobocku.

Pokračování článku…Inovace INNOVA svítidel TREVOS

Inovace INNOVA svítidel TREVOS

Pro letošní rok si firma TREVOS připravila nejednu novinku u jejich nerozebíratelné řady LED svítidel INNOVA pro průmyslové budovy, sklady, atd..

Pokračování článku…USB nabíječka EE67 TEM

Rodina výrobků Ekonomik od firmy TEM se rozrostla o novou USB nabíječku se 2 napájecími porty a výstupním proudem 2,4 A. Pokračování článku…ABB to jistí! 04/20

ABB to jistí! 04/20

Vážení čtenáři pravidelného elektrobulletinu ABB, přinášíme Vám jeho poslední vydání pro rok 2020. Ale i když se jedná o poslední číslo je stále nabito spoustou novinek. Letošní rok byl jistě pro každého z vás výzvou, ale věříme, že jsme ho společně zvládli, a budeme se těšit na další skvělou spolupráci v roce 2021.
Pokračování článku…Bezdrátový bezbateriový zvonek BZ29

Bezdrátový bezbateriový zvonek BZ29

Bezdrátový zvonek BZ29 je novinkou ve zpracování domovních zvonků Elektrobock. Je unikátní zpracováním vysílače, neboli tlačítka vně domu, které je zcela bez baterií.  Pokračování článku…Antibakteriální program TEM

Antibakteriální program TEM

V těchto těžkých časech se firma TEM Čatež rozhodla více starat o lidské zdraví. Přece jenom když jsou lidé stále doma, spínače a zásuvky jsou vystaveny většímu používání, a to z nich dělá ještě běžnější místa pro množení bakterií a šíření nemocí.
Pokračování článku…WiFi zásuvka TS11

WiFi zásuvka TS11

Nová chytrá časově spínaná zásuvka ovládaná přes WiFi od firmy Elektrobock CZ s.r.o.. Pomůže Vám přesunout ovládání celé Vaší domácnosti pouze do vašeho mobilu či počítače.

Pokračování článku…Tepelně spínaná zásuvka TS30

Tepelně spínaná zásuvka TS30

Firma Elektrobock CZ s.r.o. představila novinku a to digitální tepelně spínanou zásuvku, ta se ihned stala populární pro všechny, co chtějí chytřejší domácnost a jednoduchost ovládání.

Pokračování článku…ABB to jistí! 10/20

ABB to jistí! 10/20

Bylo vydáno nové číslo čtvrletníku ABB to jistí! 10/20 od firmy ABB s.r.o., které opět přináší spoustu novinek, zajímavostí, vychytávek, ale i soutěž či atraktivní prodejní akce.

Pokračování článku…