Regulátory LED svítidel a úsporných elektrických žárovek

Společnost Elektrobock CZ s.r.o., představuje stmívače pro inteligentní regulaci LED svítidel, která je vhodná pro LED žárovky a pro úsporné žárovky.

Regulátory DR4-LED slouží k manuálnímu i dálkovému ovládání intenzity osvětlení. Jsou určeny speciálně pro LED žárovky a úsporné zářivky.

V nabídce jsou tři varianty těchto regulátorů:

 • DR4-LED-S ovládá se pouze stiskem
 • DR4-LED-IR ovládá se stiskem anebo dálkovým ovladačem od TV
 • DR4-LED-RFM ovládá se stiskem anebo bezdrátovou klíčenkou WS310 (tato varianta bude v prodeji později)

Výhody regulátorů DR4-LED

Plynulé rozsvícení a nastavení minimálního světla. Regulátory DR4-LED rozsvěcují a vypínají žárovkyplynule, nikoliv skokově, čímž prodlužují jejich životnost. Plynulý náběh a doběh svícení jsou příjemné a přirozené pro lidské oko.

Snadná a rychlá montáž. Regulátory jsou rozděleny na silovou část a ovládací část s mikrospínačem, které se spojí pouhým zasunutím propojovacích svorek.

Do svorek silové části připojíte přívodní vodiče a upevníte ji do instalační krabice, poté stačí ovládací část nasunout na silovou a montáž je hotova.

Regulátory má příjemný moderní design ve stylu produktové řady Venus. Je možné jej zabudovat například do trojrámečku společně s dalšími prvky této řady.

Regulátory obsahují ochranné prvky

 • Tavná pojistka 2 A
 • Ochrana proti nadproudu
  V případě nevhodné (velké) zátěže se regulátor vypne. Opětovné zapnutí je možné až po snížení proudu pod určenou hodnotu.
 • Ochrana proti přetížení
  (tepelná elektronická pojistka)
  Regulátory jsou vybavené elektronickým obvodem měřícím provozní teplotu uvnitř přístroje. V okamžiku, kdy je překročena, dojde k odpojení zátěže. Opětovné zapnutí je možné až po zchladnutí elektroniky.

Ke stažení

Stáhněte si leták výrobce pro regulátory LED: DR4-LED_letak.pdf

Dostupnost regulátorů DR4-LED

Regulátory DR4-LED můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Elektronika / Stmívače.