Rádio s Bluetooth

Společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga představuje novinku ve skupině přístrojů AudioWorld, kde kombinuje možnost rozhlasového příjmu a Bluetooth připojení. Nyní si tedy můžete užít nejenom příjem rozhlasu, ale také reprodukci hudebního obsahu např. z chytrého telefonu nebo tabletu přes Bluetooth. Tím se nabídka hudby pro uživatele rozšiřuje v podstatě neomezeně. Ideální řešení pro kuchyň nebo koupelnu.

Rádio s bluetooth má velmi jednoduché ovládání a zároveň poskytuje široké možnosti nastavení a výběr funkcí, jako je definice hlasitosti po zapnutí, jas, kontrast či osvětlení displeje, automatické nebo ruční ladění FM stanic, buzení, usínání, časovač, ovládání z jiného místa spínačem nebo tlačítkem a další.

Do paměti můžete uložit 8 rozhlasových stanic a 8 zdrojů Bluetooth signálu. Bluetooth rádio se připojí a odpojí prostým přiblížením telefonu k přístroji s NFC.

Novinka je kompatibilní s kryty a rámečky všech designových řad skupiny přístrojů AudioWorld jako je řada Tango, Levit, Neo, Element, Time, Future linear, Solo, Solo carat, Alpha exclusive, samozřejmě i s možností instalace do vícenásobných rámečků. Instalace rádia s bluetooth je snadná, stačí pouze připojit napájení 230 V a jeden nebo dva reproduktory.

Možnosti rádia s bluetooth

  • Možnost poslechu rozhlasu (FM pásmo 87,50 – 108,00 MHz, paměť na 8 stanic, funkce RDS) nebo vnějšího zdroje signálu.
  • Bluetooth rozhraní pro reprodukci hudby z mobilních zařízení (specifikace 2.1, profil A2DP, do paměti lze uložit až 8 zařízení).
  • Možnost využití funkce NFC – připojení a odpojení prostým přiblížením telefonu k přístroji. Monofonní nebo stereofonní provoz. Integrovaná anténa (možnost připojení externí antény).
  • Podsvícený displej se zobrazením času.
  • Funkce časovače, buzení a automatického vypnutí (Sleep).
  • FM rádio s Bluetooth se dodává po označením 8200-0-0194.

Technické parametry rádia s bluetooth

Vestavná hloubka: 32 mm
Pracovní teplota: +5 °C až +40 °C
Stupeň krytí: IP 20
110 – 230 V AC, 50/60 Hz, 3 W

Dostupnost FM rádia

Rádio s Bluetooth se dodává po označením 8200-0-0194. Rádio s bluetooth, kryty a rámečky, reproduktory systému ozvučení budov Audioworld můžete zakoupit v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Elektroinstalace ABB / Audioworld. V e-shopu naleznete i návod k instalaci a montáži a uživatelskou příručku v českém jazyce.

Ke stažení katalogový list

kl2016_05_tuner_fm_s_bluetooth5