Pro firmy

Zásobování firem a živnostníků

B2B velkoobchodní e-shop

Pro firmy a živnostníky, kteří provádí elektroinstalační práce nebo elektroinstalační materiál dále prodávají, máme připravený B2B velkoobchodní e-shop s elektroinstalačním materiálem. Tento e-shop je přístupný pouze registrovaným zákazníkům.

Požadavek na zákazníka

Zákazník musí mít přidělené IČO. Pokud podnikáte v oboru, ke kterému nepotřebujeme živnostenské oprávnění a pravidelně elektroinstalační materiál nakupujete, můžete získat slevy bez přiděleného IČO na základě jiných dokumentů, např. „Osvědčení o zápisu do evidence zemědělského podnikatele“.

Registrace

Registraci je možné provést pomocí registračního formuláře nebo telefonicky. K telefonické registraci nás kontaktujte ve všední dny od 7:30 do 16:00 telefonicky na čísle +420 777 624 391 nebo e-mailem na adrese jaromir.kabelkazavináčelima.cz. Připravte si prosím základní informace o Vaší firmě nebo živnosti, IČO a přibližné množství odebíraného zboží.

Přístup na B2B e-shop

Přístupové údaje do našeho B2B velkoobchodního e-shopu Vám zašleme e-mailem po úspěšném zaregistrování nejdéle následující pracovní den.


Zaregistrovat se jako B2B zákazník

Registrační formulář

Zákazník vyjadřuje souhlas se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení na svoji e-mailovou adresu.