Porcelánové otočné spínače Decento
Staré dobré časy počátků elektroinstalace i 30-tých let nám připomene nový otočný spínač rozšiřující nabídku úspěšné porcelánové řady Decento.
Představení otočných porcelánových spínačů Decento
Porcelánové Decento jistě najde jistě uplatnění tam, kde je žádoucí doplnit tradiční interiér o tradiční přístroj, který známe z časů našich dědečků a babiček. K dispozici jsou řazení 6 a 7, jak v celoporcelánové variantě, tak v kombinaci přírodní buk/porcelán a třešeň/porcelán. Zároveň bylo do řady Decento doplněno i řazení 6+6 v klasické přepínací podobě, rozněž ve všech kombinacích rámečků. Od roku 2015 je k dispozici také Decento v černé barvě.
Další informace naleznete na stránkách výrobce: on-line katalog.
Dostupnost otočných porcelánových spínačů Decento
Všechny porcelánové přístroje jsou dostupné v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Spínače / Decento.