Ověření návrhu rozvaděče za 10 minut online

Komplikuje Vám život ověřování návrhu rozvaděčů podle ČSN EN 61439-1 ed.2, ČSN EN 61439-3? Žádný problém, máme pro Vás řešení. Česká firma BONEGA, spol. s r.o. spustila 1.3. 2016 novou online aplikaci, která ZDARMA přepočítá nejhorší možnou kombinaci tepelného zatížení a následně vygeneruje veškerou potřebnou dokumentaci k rozvaděčům sestavených z přístrojů BONEGA v libovolné kombinaci a do různých skříní.

Výhody systému

  1. Velmi široké možnosti kombinací přístrojů včetně unikátních „chráničojističů“ jen v jednom modulu, přepěťových ochran apod.
  2. Nevnucuje konkrétní značku rozvaděčových skříní. Sortiment skříní lze i na základě Vašich požadavků neustále rozšiřovat. Stačí, když společnosti BONEGA sdělíte svůj požadavek, doložíte parametry a certifikaci podle ČSN EN 61439-1 ed.2, ČSN EN 61439-3.
  3. Není třeba stahovat žádný program, vše funguje přímo v prohlížeči.
  4. Platnost pro celé EU.
  5. Jediný systém, který vyřeší také případy kdy: přijdete k již zabudovanému prázdnému rozvaděči na stavbě, budete upravovat rozvaděč a musíte provést „Nové ověření návrhu“
  6. Celý proces trvá jen cca 5-10 minut. Aplikace se neptá na žádné zbytečné údaje. Vše co lze odvodit, aplikace sama odvodí.

Kde lze vyzkoušet ověření návrhu rozvaděčů

Systém (online aplikaci) lze nezávazně vyzkoušet na www.overeni-navrhu.cz. Po dokončení ověření návrhu Vám bude zaslána emailem dokumentace a bude jen na Vás, zda ji využijete či nikoliv.

Bonega_systém návrh rozvaděčů

V případě, že si nevíte rady, jak při vyplňování „ověření návrhu“ postupovat, můžete podrobný návod shlédnout v instruktážním videu na YouTube kanálu: https://youtu.be/e-VYCGyNytY.

Dostupnost výrobků BONEGA

BONEGA, spol. s r.o. se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vysoce kvalitních výrobků v oblasti elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. Nemalou část jejího sortimentu naleznete i na našem e-shopu s elektronistalačním materiálem.