Orientační a signalizační LED pro přístroje ABB

Orientační a signalizační LED pro přístroje ABB

ABB s.r.o., Elektro-Praga nabízí mimo klasických orientačních a signalizačních orientačnícha doutnavek i moderní orientační a signalizační LED kontrolky.

Všichni známe orientační a signalizační doutnavky. Nyní jsou v nabídce i orientační a signalizační LED, které zdůrazní půvab některých designů.

V barvách světla bílá, červená a modrá jsou dostupné LED v provedení se spotřebou 0,5 mA, tj. pro orientační osvětlení. V bílé barvě je v nabídce i LED se spotřebou 1 mA, která se vyznačuje vyšší svítivostí vhodnou pro signalizaci. Tyto LED „doutnavky“ jsou určeny především pro novou designovou řadu Levit®, je možno je použít i pro designové řady Neo®, future® linear, solo®, solo® carat a alpha exclusive®.

Pro ostatní designy je lze použít z technického hlediska, ale z hlediska estetického jsou vhodnější doutnavky vzhledem k prostorovému šíření světla. Orientační a signalizační LED jsou dodávány s paticí, která umožňuje pohodlnou a rychlou montáž do spínačů řady 3559 jako v případě klasických doutnavek.