Ochraňujte svou datovou síť se Saltekem

Ať už máte velkou firemní síť, chytrou domácnost řízenou sítí a nebo jen jednoduché připojení k síti, společnost Saltek pro Vás má způsob, jak všechny síťové prvky ochránit.


V současné společnosti je dostupnost informací prioritní. Aby tyto informace byly vždy dostupné, je třeba zabezpečit bezporuchovost přenosových sítí a připojených zařízení. Základní technologií pro přenos dat je v současnosti strukturovaná síť Ethernet. Právě Přepěťové ochrany společnosti Saltek pro Ethernet Vám zajistí ochranu všech prvků ve Vaší síti. Nové přepěťové ochrany se zasazují do montážních boxů, které jsou montovatelné do racků 19″. Tento způsob umožňuje osazení přesně tím čím potřebujete, nebo jednoduchou výměnu, popřípadě demontáž.

Montážní boxy


A06569 DL-CS-RACK-1U-INJECTOR

  A06569

Montážní box 19″ pro modul přepěťové ochrany DL-1G-POE-PCB-INJECTOR, včetně kabeláže pro propojení modulů přepěťových ochran.

A06571 DL-CS-RACK-1U

  A06571

Montážní box 19″ pro moduly přepěťových ochran DL-PCB-(Cat.5e/Cat.6/Cat.6A), pro moduly přepěťových ochran DL-1G-RJ45-PCB-(POE-AB/60V), DL-10G-RJ45-PCB-(POE-AB/60V).

Přepěťové moduly


O společnosti Saltek


SALTEK s. r. o. je česká společnost specializující se na vývoj a výrobu přepěťových ochran. Nabízí ucelený sortiment svodičů bleskových proudů a přepěťových ochran typ 1 až 3 podle ČSN EN 61643-11 a přepěťové ochrany pro informatiku, měření a regulaci, telekomunikace.

Více o společnosti Saltek

Další odkazy