Ochranné pomůcky – novinka od firmy Haupa

S výrobky firmy Haupa GmbH & Co.KG bude Vaše práce bezpečnější!

Podívejte se, jaké novinky jsme pro Vás tentokrát připravili.


Firma Haupa je přední výrobce a dodavatel kvalitního nářadí i dalších výrobků včetně ochranných pomůcek a to nejen pro elektrikáře. Vysoká kvalita výrobků je nejvyšší firemní prioritou. V závodech je prováděna kontinuální kontrola kvality. Haupa zaměstnává pouze specialisty v příslušných oborech.

Tentokrát jsme se zaměřili na ochranné pomůckygumové izolační krytí a pracovní rukavice proti pořezání a spotřební materiál – bužírky teplem smrštitelné.

Při každé práci si musíme vždy chránit ruce, a to platí nejenom pro elektrikáře. Nově Vám nabízíme ochranné rukavice, které můžete použít kdykoliv a kdekoliv a navíc jsou vyrobené tak, že chrání ruce proti pořezání ostrými předměty. Vybrali jsme pro Vás pracovní rukavice se 3 druhy stupně ochrany a ve 3 velikostech. Pracovní rukavice jsou pletené, bezešvé s pružnou manžetou, dlaň a špičky prstů jsou potažené povlakem z PU, jsou flexibilní, elastické, pohodlné a dobře padnoucí na ruku. Jsou vhodné i pro jemné mechanické úkony.

Ochranné pomůcky – Pracovní rukavice – Kategorie 1

Pracovní rukavice různých druhů a velikostí najdete na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Nářadí / Ostatní.

Pracovní rukavice  – ideální pro jemné mechanické úkony a nízké mechanické zatížení.

Ochranné pomůcky – Pracovní rukavice – Kategorie 3

Pracovní rukavice – ideální pro skladové a montážní práce, jemné mechanické úkony i s mírně ostrými předměty

Ochranné pomůcky – Pracovní rukavice – Kategorie 5

Pracovní rukavice – ideální pro skladové a montážní práce, jemné mechanické úkony i s ostrými předměty

 

Další novinkou, která chrání nejen Vás, ale i okolní zařízení je ochranná pomůckagumové izolační zakrytí odolné proti mastnotě a kyselině. Je určené ke krytí živých částí nebo částí pod napětím a nebo přilehlých částí tak, aby bylo zabráněno nahodilému dotyku. Dodáváme v 5-ti různých velikostech.

Ochranné pomůcky – Gumové izolační zakrytí

Gumové izolační zakrytí různých rozměrů najdete na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Nářadí / Ochranné pomůcky.

 

Poslední, co Vám představíme jako naši novinku a úspěšný produkt od firmy Haupa, jsou bužírky teplem smrštitelné.

Výhodou použití teplem smršťovacích bužírek je izolace, těsnění a ochrana. Objekt, který je vložen do bužírky před ohříváním a po smrštění bužírky je elektricky izolován před venkovním prostředím a chráněn před mechanickým poškozením. V naši nabídce najdete bužírky s různými smršťovacími poměry, různých délek a to nejen jednotlivě, ale i sety – obsahují kombinaci růžných druhů, barev a velikostí.

Teplem smrštitelné bužírky

Teplem smrštitelné bužírky různých druhů a velikostí najdete na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Kabely, vodiče, bužírky / Spotřební materiál / Smršťovací bužírky.

  • v délce 1m

 

  • v délce 0,1m (baleno po 10, 25 nebo 50ks)

 

  • sety

 

Nenašli jste co jste hledali?

Další výrobky od firmy Haupa najdete na www.elima.cz/eshop/Haupa.