O nás

Sídlo firmy ELIMA ELEKTRO s.r.o., Hradecká 506, JičínNaše firma od roku 1990 dodává velkoobchodně elektroinstalační materiál svým smluvním partnerům po celé České republice. Do konce roku 2014 pod názvem Josef Kabelka – ELIMA a od 1.1.2015 jako ELIMA ELEKTRO s.r.o. Mimo velkoobchodních dodávek z centrálního skladu v Jičíně zajišťují velkoobchodní a maloobchodní prodej pobočky ELIMA Děčín a ELIMA Jičín.

Prodej zboží objednaného přes náš e-shop s elektroinstalačním materiálem zajišťujeme přímo z velkoobchodního skladu v Jičíně. Zde je na ploše větší než 2000 m2 skladován kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu. Díky tomu můžeme většinu položek expedovat obratem.

Naším hlavním sortimentem jsou přístroje pro domovní elektroinstalace dodávané firmou ABB s.r.o., Elektro-Praga. V současnosti jde o 16 designových řad v mnoha barevných kombinacích. Ve všech barvách a designech dodáváme vždy kompletní vyráběný program, tzn. veškeré spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače, termostaty, infraspínače a další příslušenství pro klasické a inteligentní domovní elektroinstalace.

V našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem dále naleznete bezdrátové i klasické termostaty, bezdrátové i klasické zvonky, časové spínače, čidla vlhkosti, infraspínače firmy Elektrobock, klasické termostaty Rego od firmy Microtherm, jističe a chrániče ABB, Bonega, Eaton, Gewiss, Hager, Noark, OEZ, objímky Desko, domovní telefony a videotelefony ABB-Welcome a Welcome Midi, Tesla Stropkov a Urmet.

Důležitou částí našeho sortimentu jsou také výrobky, které sami dovážíme ze zahraničí. Jedná se o kvalitní německé nářadí nejenom pro elektrikáře Haupa, spínače a zásuvky největšího slovinského výrobce přístrojů pro elektroinstalace, firmy TEM Čatež d.d.

Mimo zboží nabízeného v tomto elektronickém obchodu Vám můžeme dodat i veškerý další elektroinstalační materiál. Výrobky Vám rádi nabídneme, použijte náš kontaktní formulář nebo zašlete poptávku na adresu elimazavináčelima.cz. V případě, že potřebujete pomoci s ovládáním tohoto elektronického obchodu nebo zodpovědět dotazy k nabízenému zboží, obraťte se prosím na naše prodejce.

Podrobné kontaktní informace naleznete na stránce Kontakty.