Nový sortiment ETI Elektroelement s.r.o.

Společnost ETI jako součást mezinárodní finanční skupiny Adlinger company se od roku 1950 do současnosti vyvinula v jednoho z předních světových výrobců rezidenčních a komerčních instalačních řešení, nízkého a středního napětí, rozvodů a výkonové elektroniky a polovodičů, jakož i ve výrobě technické keramiky, nástrojů a zařízení a produktů vyrobených z plastu.

  Důležitým prvkem strategie růstu společnosti ETI jsou dceřiné společnosti po celé Evropě a úzká spolupráce s vybranými strategickými partnery. Dnes skupina ETI zaměstnává více než 1900 lidí a své výrobky prodává do více než 60 zemí po celém světě. Společnost ETI výrazně investuje do vývoje a inovací a jako jedna z prvních slovinských společností získala certifikát kvality ISO 9001 a certifikát environmentálního managementu ISO 14001.

  Společnosti ETI se podařilo vytvořit mezinárodně konkurenceschopnou a stabilně se rozvíjející obchodní skupinu, jejíž růst nezastavily ani a obrovské konkurenční tlaky. V roce 1980 byla v ETI zavedena první automatická linka a v roce 1997 byla založena první z dceřiných společností. Od roku 2008 je ETI jedním z průkopníků v ochraně fotovoltaických systémů. Před 5 lety proběhla v celém koncernu velká reorganizace výroby, kdy byla většina linek automatizována. V letošním roce byla dokončena zcela nová linka na
proudové chrániče, která je nyní nejmodernější v Evropě.

Výrobní závody ETI se nyní nacházejí pouze v Evropě, ty největší ve Slovinsku, Polsku, Německu a Itálii. ETI je především výrobce pojistek, v tomto sortimentu patří mezi 3 největší světové producenty. Další velkou skupinou výrobků jak výrobních tak prodejních tvoří klasické přístroje jako jističe, chrániče, svodiče. Značka ETI ve svém sortimentu pokrývá rozsah ochrany od 0,5 do 6 300 A, to znamená od nejmenších pojistek až po vzduchové jističe. Společnost ETI klade obrovský důraz na kvalitu výrobků, kterou zajišťují tím, že mají nejenom vlastní vývoj, ale také plnou kontrolu nad celým výrobním procesem. Drtivou většinu komponent si vyrábí sami a to vč. plastů a keramiky, stejně tak i nástroje.

Veškeré katalogy si můžete stáhnout na stránkách ETI Elektroelement v elektronické podobě.

Kompletní nově naskladněný sortiment společnosti ETI Elektroelement s.r.o. si můžete prohlédnout na našem e-shopu.

Celý sortiment ETI v našem e-shopu

Všechny výrobky ETI Elektroelement v našem e-shopu 

Rozvodnice ETI

Rozvodnice ETI Elektroelement
Rozvodnice ETI v e-shopu

Pojistky ETI

Pojistková vložka ETI Elektroelement
Pojistky ETI v e-shopu

Propojovací lišty ETI

Propojovací lišta ETI Elektroelement
Lišty ETI v e-shopu

Modulární přístroje ETI


 

 
Spínače ETI

Hlavní vypínač ETI Elektroelement
Spínače ETI v e-shopu

Chrániče s nadproud. ochranou ETI

Proudový chránič s nadrpoudovou ochranou ETI Elektroelement
RCBO ETI v e-shopu

 
Stykače ETI

Stykač ETI Elektroelement
Stykače ETI v e-shopu

V případě, že byste chtěli poptat produkt, který jste nenašli na našem e-shopu můžete použít náš
kontaktní formulář.