Nový modul Ego-n pro ovládání DC žaluzií

Systém Ego-n je elektroinstalací, která umí mnohem více, než běžné vypínače a zásuvky. Je vyvinutý, aby přinášel pohodlí, úspory a bezpečnost chytrého domu s automatickým provozem na pozadí vašeho života, aniž by byl vidět. Inteligentní elektroinstalace by principiálně neměla chybět v nabídce u žádného projektu moderní rezidenční stavby. Určitě by měla být obsažena v projektu nízkoenergetického nebo pasivního domu, u kterých jsou moderní technologie a úspory energií přímo podstatou. U takových projektů je samozřejmostí použití žaluzií, rolet nebo podobných stínících zařízení.

Výroba systému inteligentní elektroinstalace ABB Ego-n byla ukončena. Náhradní díly můžete poptat pomocí kontaktního formuláře. Systém ABB Ego-n nahrazují systémy inteligentní elektroinstalace ABB-free@home a ABB i-bus® KNX.

Ovládání DC žaluzií

Ego-n od ABB s.r.o., Elektro-Praga doposud nabízel možnost ovládání žaluzií se střídavými motory napájenými síťovým napětím 230V. Protože se v praxi objevil požadavek na ovládání přístrojů napájených stejnosměrným napětím, byla nabídka akčních členů Ego-n doplněna o nový žaluziový modul 3270-C67420 pro ovládání žaluzií, rolet a podobných elektrických spotřebičů se stejnosměrnými motory.

Technické parametry modulu 3270-C67420

Funkce: roleta, roleta centrál, nahoru, dolů a stop.
Napájení modulu: z primární sběrnice
Zatížení sběrnice: IP = 20 mA
Maximální spínaný výkon: 6× 1 A (24 V DC, 1 mF).
Stupeň krytí: IP 20
Pracovní teplota: –10 °C až +55 °C
Ego-n® Šířka: 6 M

Katalogový list

Katalogový list ke stažení: KL2014_2_modul_zaluziový_DC_radovy.pdf

Dostupnost přístrojů Ego-n

Přístroje Ego-n naleznete v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Ego-n.