Nový bateriový hlásič úniku vody

Poškození vodou je nejčastějším typem znehodnocení majetku. Jeden poškozený boiler nebo netěsnost hadice může způsobit škody za statisíce korun na Vašem majetku i na majetku Vašich sousedů. Existuje způsob jak zabránit těmto škodám – použít náš nový bateriový hlásič úniku vody CN112 od známého českého výrobce domovních elektroinstalačních přístrojů, firmy Elektrobock CZ s.r.o..

Bateriový alarm CN112 je detektor úniku vody určený především pro domácí použití u spotřebičů, kde hrozí únik vody. Napájení zajišťuje devítivoltová baterie, takže jeho použití je zcela bezpečné Detektor se aktivuje pouze připojením devítivoltové baterie. Poté stačí hlásič položit do místa, kde hrozí únik vody, např. u praček, myček, vodovodních kohoutků, kotlů, okenních parapetů apod., a pak už hlídá za Vás. Detektor vody havarijní stav rozpozná a provede i potřebné kroky k zamezení škody. Jako spouštěč alarmu slouží vodivost vody. Pokud všechny tři senzory zároveň voda zaplaví  (stačí cca 1 mm), hlásič okamžitě upozorní na unikající vodu hlasitým zvukovým signálem 85 decibelů.

Dostupnost detektoru

Hlásič úniku vody CN112 a jiné detektory pro zabezpečení Vaší domácnosti zakoupíte v našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem v oddělení Elektronika  » Detektory vody.

Ke stažení

Návod pro detektor vody CN112: CN112_detektor_vody.pdf.