Novinky ABB v domovních komunikacích

Skupiny výrobků pro domovní komunikaci ABB-Welcome a Welcome Midi se rovněž i v tomto roce rozrůstají o další možnosti. Nejvýraznějšími novinkami jsou kryty domovního audiotelefonu v řadě Tango a moduly řízení přístupu do řady ABB-Welcome.

Nové přístroje ABB-Welcome

Řada domovních telefonů ABB-Welcome je bohatší o významné moderní prvky dveřní komunikace, kterými jsou přístroje pro kontrolu vstupu, tedy snímač karet pracující na frekvenci 13,56 MHz, kódová klávesnice a snímač otisku prstů. Tyto přístroje lze instalovat samostatně nebo v kombinaci s dalšími přístroji, kde nahrazují tzv. základní tlačítkový modul.

Pro použití v komerčních budovách bude také k dispozici telefonní gateway, která umožní propojení systému ABB-Welcome a pobočkové telefonní ústředny. Následně pak telefonní pobočka slouží jako vnitřní audio telefon.

Nově přibudou do nabídky také karty a identifikační přívěsky pro obě pracovní frekvence, 125 kHz i 13,56 MHz; budou tedy k dispozici pro snímače nabízené v obou systémech domovních telefonů.

Poslední novinkou je nová generace IP Gatewaye, tedy verze 3.0, která funguje moderním způsobem přes portál My Busch-Jaeger a je nezávislá na komunikačním prostředí. Pro její provoz plně dostačuje konektivita na internet. Článek o nové generaci přístroje IP Gateway jsme již uveřejnili.

Dostupnost nových přístrojů ABB-Welcome

Nové přístroje ABB-Welcome budou dostupné v průběhu května 2015 v našem e-shopu v kategorii ABB-Welcome.