Noví domovní strážci

Noví domovní strážci ABB Elektro-Praga

Společnost ABB s.r.o., Elektro-Praga pro rok 2006 představila novou řadu infrapasívních snímačů (infraspínačů) s vyšším krytím IP55 pro venkovní instalace s obchodním označením Busch-Wächter ProfessionalLINE.

Nová řada domovních strážců Busch-Wächter ProfessionalLINE přináší kromě zajímavého vzhledu i řadu praktických výhod.

Pro zvýšení komfortu byla doplněna možnost dálkového ovládání. Základní infračervený vysílač je u některých provedení součástí dodávky a lze jej využít pro pohodlné zapnutí výstupu až na 4 hodiny nebo pro uvedení přístroje do režimu simulace přítomnosti. Servisní vysílač poskytuje mnohem více možností.

Přístroj je nyní možné natočit i kolem podélné osy, takže lze dokonaleji pokrýt např. svažité pozemky. Optická indikace zjištěného pohybu pomocí svítivé diody usnadňuje nastavení přístrojů při uvádění do provozu. Díky bajonetovému mechanizmu a možnosti centrálního upevnění jediným šroubem se urychlí montáž.

U speciálního provedení Busch-Wächter AlarmLINE je pomocný výstup (který reaguje na pohyb ve vnitřní bezpečnostní zóně) řešen jako bezpotenciálový reléový kontakt a dokáže spínat proud až 10 A.

Nová řada přístrojů se nyní dodává ve třech barevných provedeních – k bílé a antracitové barvě přibyla titanová.

Snímače pohybu Busch-Wächter jsou se svým krytím IP55 zárukou dlouhé životnosti i ve venkovním prostředí.

Infraspínače řady Busch-Wächter ProfesionalLINE a Busch-Wächter AlarmLINE naleznete v našem e-shopu v oddělení Snímače pohybu.