Nové systémy do zateplení s dárkem

Stavební sezóna je plném proudu a příprava na zimu začíná. Plánujete zateplit dům? Máme pro Vás novinku od výrobce Kopos Kolín, a.s.systémy do zateplení pro zateplení tloušťky až 300mm. Nyní i s každým zakoupeným kusem dostanete dárek zdarma.

Funkce a typy systémů do zateplení

Systémy do zateplení jsou montážní desky pro pevné uchycení přístrojů (venkovní světla, zásuvky, pohybová čidla) do zateplených fasád bodov. Svojí kontsrukcí eliminují vytváření tepelných mostů. V nabídce je několik druhů lišících se tloušťkou zateplovací vrstvy.

Montážní deska pro pevné uchycení přístrojů do zateplených fasád budov (venkovní světla, pohybová čidla, zásuvky 400 V), eliminuje vytváření tepelných mostů, vhodné pro běžné typy kontaktního zateplení (fasádní polystyren,minerální vata), možná instalace zařízení při tloušťce zateplovací vrstvy 50 – 200 mm, MDZ – lze spojovat do libovolného montážního pole, MDZ XL – obsahuje integrovanou krabici určenou především pro svorkování, ale je možné ji použít jako klasickou krabici pod vypínač nebo zásuvku.

Montážní deska do zateplení má čtyřikrát větší plochu než klasická montážní deska MDZ_KB. Jedná se o stejnou desku jako MDZ XL_KB. Rozdíl je v tom, že set je opatřen dlouhým nosným tubusem a dlouhou vnitřní a vnější izolací pro větší tloušťky zateplovacích systémů. Slouží k instalaci elektrických zařízení, jako jsou venkovní světla, pohybová čidla, zásuvky 400 V, na zateplené fasády budov. Svojí konstrukcí eliminuje vytváření tepelných mostů. Není určena pro montáž satelitních antén a jiných velkoplošných prvků.

Montážní deska do zateplení slouží k instalaci elektrických přístrojů, jako jsou venkovní svítidla, pohybová čidla, zásuvky 400 V, na zateplené fasády budov. Svojí konstrukcí eliminuje vytváření tepelných mostů. Jedná se o stejnou montážní desku jako MDZ_KB. Na rozdíl od původní desky, je set opatřen dlouhým nosným tubusem a dlouhou vnitřní a vnější izolací pro větší tloušťky zateplovacích systémů.

Elektroinstalační krabice do zateplení slouží k montáži přístrojů, jako jsou zásuvky a vypínače, na zateplené fasády budov. Svojí konstrukcí eliminuje vytváření tepelných mostů. Jedná se stejnou krabici jako je KEZ_KB. Na rozdíl od původní krabice je set opatřen dlouhým nosným tubusem a dlouhou vnitřní a vnější izolací pro větší tloušťky zateplovacích systémů.

Podrobný popis těchto výrobků, technické parametry i způsob montáže včetně videí najdete po kliknutí na odkazy u názvů výrobků.

POZOR! Dárek zdarma jako bonus.

Ve spolupráci s Kopos Kolín a.s.jsme pro Vás připravili prodejní akci, ve které obdržíte ke každé novince z řady systémů do zateplení praktický dárek. Ke každému zakoupenému kusu KEZ 300, MDZ 300, MDZ XL 300 nebo MDZ XL získáte pilu na polystyren PILANA, sadu šroubovacích bitů NAREX nebo SDS vrták BOSCH zdarma. A to vše navíc podle vlastního výběru.

Jestli Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a objednávejte co nejdříve. Dárky je možné objednávat do rozdání zásob.

Platnost akce

Akce začíná 1. června 2018 a platí do rozdání dárků.

Leták na zateplovací systémy

A kde a jak si vybrat dárek?

Ke každému druhu máme připravené objednací kódy s dárkem.

Pro výběr montážních desek s dárkem přejděte do našeho e-shopu s elektroinstalačním materiálem, kategorie Krabice / Do zateplení nebo konkrétně na níže uvedené odkazy jednotlivých položek.