Nové rámečky Modul Pure

TEM Čatež d.d. rozšiřuje svůj exkluzivní design Modul Pure o tři nové dekorativní rámečky.

Jedná se o rámečky z přírodních materiálů, které zkrášlí každý interiér i exteriér. Rámečky OP28 jsou k dispozici v dřevěném, kovovém a skleněném designu. Tyto čtyřnásobné rámečky jsou součástí řady TEM Modul Pure a tak jsou dimenzované pro 8 (4 x 2) modulů.

Poptat produkt

Designové rámečky řady Pure patří do rodiny modulárního systému pro elektroinstalace TEM Modul, která je plně modulární a díky tomu je usnadněna veškerá manipulace s nimi.

TEM Čatež d.d.

TEM ČATEŽ d.d. je přední slovinský výrobce vypínačů a zásuvek vyrábějící elektroinstalační materiál pod vlastní značkou s ochrannou známkou. Nabízí moderní řešení vypínačů a zásuvek pro domácnosti a firemní interiéry se zvláštním důrazem na estetiku a pohodlí používání. Významné postavení firmy TEM ČATEŽ d.d. na slovinském trhu je dosaženo osobním přístupem a rychlou reakci na potřeby trhu. Po konsolidaci tržního podílu na domácím trhu posíluje firma i v zahraničí. Od roku 2013 jsou zajímavé a kvalitní výrobky TEM dostupné i v České republice, neboť se od začátku září 2013 stala firma ELIMA ELEKTRO s.r.o. výhradním distributorem výrobků firmy TEM v České republice.

Více o firmě TEM Čatež d.d.

Další odkazy

Výrobky TEM Čatež d.d. v našem e-shopu

Nové pětinásobné rámečky TEM MODUL a Ekonomik