Nové produkty ABB Levit – pestrý design pestřejší

Mezi novinky, které ABB s.r.o., Elektro-Praga představí na Amperu 2015, patří obohacení designové řady Levit o jednonásobný a dvojnásobný nástěnný RF vysílač, kabelovou vývodku, zásuvku s USB nabíječkou, zásuvku centrálního vysávání a zásuvku DIN.

O spínačích a zásuvkách ABB Levit

Výjimečná vypínačová řada Levit vznikla ve spolupráci s předním českým designérem Janem Čapkem. Základní rys designu této řady tkví v tom, že jsou rámečky a kryty přístrojů složeny ze dvou dílů/vrstev, čímž se dosahuje dojmu, že se horní barevné plochy vznášejí, či pro milovníky cizích slov „levitují“ nade zdí. V nabídce ABB je 11 barevných kombinací, počínaje standardní bílou, přes odstíny kávové a metalické, až po pastelově svítivé barvy. Tyto kombinace upoutají všude, kde se objeví.

Hlavní umění designu Levit spočívá nejenom v pestrých barvách a univerzálním designu, ale především v možnosti kombinovat spodní díly s horními. V designové řadě Levit najdete veškeré přístrojové vybavení, které je potřeba pro moderní elektroinstalaci – spínače všech řazení s orientací i signalizací řešenou LED diodami, žaluziové spínače, datové zásuvky, televizní zásuvky, ale i moderní kryty pro HDMI či USB zásuvky. Naleznete zde také moderní elektronické přístroje, které dnes již nemohou chybět v žádné elektroinstalaci, jako jsou stmívače včetně verzí pro LED žárovky, digitální termostaty, pohybové senzory a FM rádio do zdi.

Dostupnost nových výrobků ABB Levit

Elektroinstalační materiál ABB Levit naleznete v našem e-shopu v oddělení Levit. Nové přístroje budou dostupné v květnu 2015.