Nové motorové spouštěče NOARK

Do nabídky našeho e-shopu s elektroinstalačním materiálem jsme zařadili nové motorové spouštěče značky NOARK Ex9S32A se jmenovitým proudem až 32 A a širokou škálu příslušenství pro tyto motorové spouštěče.

Motorové spouštěče poskytují ochranu proti přetížení, zkratu a ochranu při výpadku fáze u 3f asynchronních motorů s častým spouštěním. Jsou také vhodné pro ochranu rozvodných sítí nebo mohou být také použity jako izolátory. Správné nastavení proudu přetížení umožňuje optimalizovat ochranu motoru pomocí jističe. V případě aplikace 3P, správné nastavení Ir poskytuje také ochranu před přetížením způsobeným ztrátou fáze.

Funkce kompenzace teploty okolí motorových spouštěčů NOARK Ex9S32A snižuje vliv okolní teploty. Testovací mechanismus umožňuje testovat funkci systému a ovládat mechanismus zámku otočného knoflíku, který zabraňuje provozu nepovolanými osobami.

Motorové spouštěče NOARK Ex9S32A lze kombinovat s širokou škálou příslušenství jako pomocné a signální kontakty, vypínací spouště a podpěťové spouště. V kombinaci s tímto příslušenstvím lze s motorovými spouštěči NOARK Ex9S32A vytvořit rozmanitá zapojení.

  • V souladu s normou IEC/EN 60947-2 a IEC/EN 60947-4-1
  • Jmenovitý proud Ie až do 32 A pří 415 V AC-3
  • Jmenovité pracovní napětí 400/690 V AC
  • Ochrana proti přetížení, zkratu a výpadku fáze
  • Kompakní velikost vhodná pro montáž
    do rozvaděců určených pro instalační přístroje s šířkou 45 mm

Motorové spouštěče Ex9S32A

Příslušenství motorových spouštěčů Ex9S32A

Přední pomocný kontakt

Boční pomocný kontakt

Signalizační kontakt

V přípravě.

Podpěťové spouště

Vypínací spouště